You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Zdrowie publiczne w Tanzanii
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019

Wiele afrykańskich krajów zmaga się z problemem chorób trapiących ich mieszkańców. Warunki higieniczne i poziom medycyny w nich bywa nienajwyższy, ale problem leży także w niedostatecznym poziomie świadomości społeczeństwa o konieczności utrzymywania higieny i dbania o stan zdrowia. Dzięki naszemu projektowi możesz wziąć czynny udział w przeprowadzaniu kampanii społecznych w Tanzanii, dzięki czemu przyłożysz się osobiście do zwiększenia się poziomu świadomości mieszkańców tego wciąż ubogiego kraju w Afryce.

Teen volunteer works with disabled elderly woman on a Public Health project in Tanzania

Odwiedzisz wiele wiosek i osad położonych w okolicy Aruszy. Dodatkowo, będziesz mieć też okazję samodzielnie sprawdzić się w roli lekarza, pomagając personelowi medycznemu w prostszych przypadkach w czasie swoich objazdowych kampanii! Czasem może okazać się, że Twoja uwaga potrzebna będzie bardziej potrzebującym pomocy, więc możesz spodziewać się, że niektóre dni upłyną Ci w większym stopniu na czynnościach lekarskich niż dydaktycznych.

Na czas trwania wolontariatu zatrzymasz się w domu jednej z lokalnych rodzin lub w pensjonacie wraz z innymi wolontariuszami. W czasie weekendów będziesz mieć okazję, by chłonąć zapierwające dech w piersiach widoki afrykańskiej sawanny!

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲