You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Zdrowie publiczne w Meksyku
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019

A Mexican child gets a health check conducted by a Projects Abroad volunteer.

Zastanawiasz się nad studiami medycznymi? Zobaczenie, jak wygląda praca lekarza jeszcze zanim rozpoczniesz studia mogą być doskonałym pomysłem! Do tego, dzięki naszemu projektowi, możesz spędzić jednocześnie czas za granicą, doskonale się przy tym bawiąc!

Wybierając projekt z zakresu zdrowia publicznego w Meksyku, spotkasz się z przypadkami, z którymi nawet zawodowi lekarze w Polsce nie mają okazji się spotykać! Na obrzeżach Guadalajary mieszkańcy wiosek mają często ograniczony dostęp do służby zdrowia. Dzięki Twojej pomocy mogą odzyskać zdrowie!

U boku wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek pomagać będziesz potrzebującym. Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia – podstaw nauczysz się na miejscu. Pomagając w diagnozowaniu i zajmując się prostszymi przypadkami, będziesz mieć okazję, by wykonywać proste badania stanu zdrowia, a także pomagać w przeprowadzaniu prozdrowotnych kampanii edukacyjnych.

Students volunteer alongside local doctors in Mexico on the Public Health project.

Z racji na hiszpańskojęzyczność Meksyku, znajomość języka urzędowego znacząco może Ci pomóc, ale nie jest wymagana, by wziąć udział w projekcie.

Na czas trwania wolontariatu zatrzymasz się w domu jednej z lokalnych rodzin w Guadalajarze. W czasie weekendów nie będziesz się nudził – przygotowaliśmy dla Ciebie serię warsztatów z hiszpańskiej kultury. Możesz nauczyć się tańczyć salsę, odwiedzić targ rzemieślniczy i skosztować tradycyjnej kuchni w jednej z wielu restauracji.

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲