You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Medycyna na Sri Lance
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019
Turnusy
letnie 3 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019

Spróbuj swoich sił jako wolontariusz medyczny na Sri Lance – w kraju, w którym możesz zetknąć się z chorobami niespotykanymi w Polsce! Dzięki Twojej pomocy cierpiący na nie pacjenci wyzdrowieją. Spędzisz czas na kliku oddziałach szpitala ogólnego, pomagając lekarzom i pielęgniarkom zajmować się chorymi, a także będziesz mieć okazję, by na własne oczy zobaczyć alternatywną metodę leczenia, opartą na tradycyjnej sztuce wywodzącej się jeszcze ze starożytnej praktyki – Ayurvedę.

A volunteer on the Sri Lanka Medicine High School Special project.

Podczas dwóch tygodni wolontariatu będziesz uczestniczył także w wykładach. Dowiesz się na nich wielu interesujących faktów o egzotycznych chorobach. Weźmiesz również udział w objazdowej praktyce lekarskiej, podczas której będziesz pomagał w lokalnych ośrodkach zdrowia lub świetlicach środowiskowych.

Podczas weekendu odwiedzisz Kandy, kulturową stolicę Sri Lanki, wpisane na listę UNESCO miasto pełne starożytnych zabytków.

Podczas trwania wolontariatu zatrzymasz się w domach lokalnych rodzin lub w hotelu. Możesz wybrać także wariant miesięczny wolontariatu. Skonsultuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów.

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲