Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Medycyna w Mongolii
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 28 czerwiec 2020 - 11 lipiec 2020
  • 19 lipiec 2020 - 01 sierpień 2020
  • 09 sierpień 2020 - 22 sierpień 2020

Jeśli Twoją pasją jest medycyna, jest to świetna okazja do dalszego wzbogacenia swojej wiedzy i zdobycia zawodowego doświadczenia, tak potrzebnego w procesie rekrutacyjnym na kierunki medyczne na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii czy USA. Projekt ten daje Ci wyjątkową możliwość sprawdzenia, czy zawód lekarza jest właśnie dla Ciebie- warto to zobaczyć jeszcze przed podjęciem studiów!

Będziesz pracować w najważniejszych szpitalach Ułan Bator pod nadzorem lekarzy różnych specjalizacji. Po przybyciu na miejsce, odbędziesz zajęcia wprowadzające, które przybliżą Ci podstawowe umiejętności zawodowe oraz mongolskie obyczaje i zasady życia społecznego. Opuścisz to miejsce z nowymi doświadczeniami medycznymi oraz cenną wiedzą na temat fascynującej kultury mongolskiej.

Medicine volunteers dressed in scrubs in a hospital in Mongolia

Oprócz obowiązków, czeka Cię również wiele przyjemności i wycieczek, m.in do Parku Narodowego Terelj, w którym będziesz miał możliwość przyjrzeć się z bliska dzikim koniom i jeździć na wielbłądzie. Tutejsze widoki są niespotykane! Weźmiesz także udział w tradycyjnym mongolskim grillowaniu, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się bliżej z innymi wolontariuszami-rówieśnikami i wymianą doświadczeń.

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie tym projekcie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt. Prześlemy Ci scenariusz, według którego program ten będzie realizowany.

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲