You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Medycyna w Kenii
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019
Turnusy
letnie 3 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
Turnusy
letnie 4 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019

Udział w projekcie medycznym w Kenii jest niesamowita okazją dla każdego, kto w przyszłości pragnie podjąć studia medyczne i zobaczyć, jak wygląda praca lekarzy w krajach rozwijających się. Projekt ten realizowany jest w mieście Nanyuki

A medical volunteer helps a child with his injury in Kenya

Wolontariusze pracować będą w lokalnym szpitalu pod okiem doświadczonych lekarzy. W trakcie realizacji projektu będziesz miał również możliwość pracy w lokalnej przychodni w biedniejszej dzielnicy miasta oraz uczestniczenia w warsztatach medycznych na temat HIV i chorób tropikalnych. Wolontariusze będą także zaangażowani w badania okresowe prowadzone w miejscowych przedszkolach i świetlicach środowiskowych. Staniesz przed wyjątkową szansą poprowadzenia prezentacji dla najmłodszych Kenijczyków, podczas których opowiesz im, jak dbać o zdrowie o higienę. Twoja praca może przynieść im wiele dobrego!

Kulturę Kenii i jej zwyczaje pomoże Ci poznać pobyt u lokalnej rodziny, która gościć Cię będzie w trakcie trwania projektu. To doskonała okazja przyjrzeć się życiu codziennemu mieszkańców Nakuru. To jednak nie wszystko, bowiem weekend będzie czasem poświęconym na zwiedzaniem lokalnych atrakcji, takich jak Park Narodowy Nakuru, urzekającym bogactwem tutejszej fauny i flory. Kenia zaskoczy niejednego!

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie tym projekcie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt. Prześlemy Ci scenariusz, według którego program ten będzie realizowany.

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲