You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Medycyna & Zdrowie Publiczne w Ghanie
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 16 czerwiec 2019 - 29 czerwiec 2019
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019
Turnusy
letnie 3 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
Turnusy
letnie 4 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019

Teen volunteer treats child on a medical outreach program in a community in Ghana

Marzysz o karierze lekarza? A może pracy pielęgniarki? Program Medycyna w Ghanie jest ekscytującym i jednym z najpopularniejszych wśród naszych uczestników projektem. Wolontariat ten ma miejsce w znanym ze swojego uroku miasteczku Cape Coast. Będziesz miał okazję przyjrzeć się pracy tutejszych lekarzy, co pozwolić Ci upewnić się, czy zawód ten jest dla Ciebie odpowiedni.

Zasięg naszego projektu obejmuje nie tylko pracę społeczną w tutejszych szkołach i obozach, ale i lokalnych szpitalach oraz klinikach. Podczas wolontariatu w służbie zdrowia Cape Coast uczestniczyć będziesz w pracach takich jak opatrywanie ran, sprawdzanie stanu zdrowia niemowląt czy przeprowadzanie testów na malarię oraz asystować przy doskonale działających tu programach szczepień. Nie musisz obawiać się pracy z chorymi, ponieważ wszystkie Twoje działania kontrolować będą pracujący razem z Tobą lekarze.

Wyjątkową okazją do poznania przez Ciebie barwnej kultury Ghany będzie pobyt u goszczących Cię w czasie trwania wolontariatu lokalnych rodzin. Niezwykła gościnność i serdeczność tutejszej ludności na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Weekend w Ghanie będzie dla Ciebie czasem odpoczynku i poznawania uroków tutejszych okolic. Nie przejdziesz obojętnie obok zachwycających plaż otoczonymi palmami! Jedną z największych atrakcji podczas wolontariatu w Ghanie będzie niewątpliwie wyprawa do parku narodowego - Kakum, którego znaczną część będziesz musiał przejść na.... mostku zawieszonym wysoko ponad drzewami. Wycieczkę tę zakończy wizyta na historycznym forcie, będącym dawnym miejscem handlu niewolnikami.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym programem i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas. Prześlemy Ci dokładny plan podróży do Ghany oraz pomożemy załatwić wszelkie formalności.

Programy dla młodzieży w szczególności polecamy tym z Was, którzy myślą o studiowaniu za granicą – udział w wolontariacie międzynarodowym pozwoli uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. Szukasz sprawdzonej organizacji, która pomoże Ci przygotować się do procesu rekrutacji na najlepsze uczelnie na świecie? Polecamy Ci Elab Education Laboratory

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲