You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Medycyna na Filipinach
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
Turnusy
letnie 4 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019

  • Lokalizacja: San Remigo
  • Typ placówkis: Szpital lub klinika
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
Wolontariusza Projects Abroad sprawdza ciśnienie krwi pacjentce

Zabierzemy Cię do lokalnego szpitala, w którym będziesz mieć możliwość obserwowania pracy lekarzy i pielęgniarek pracujących na różnych oddziałach dzięki czemu zdobędziesz doświadczenie w kilku dziedzinach. Są to departamenty ochrony zdrowia wiejskiego, oddziały dentystyczne, położnicze, przychodnia oraz laboratorium. Dodatkowo w zależności od dostępności personelu, będziesz mieć możliwość brania udziału w konsultacjach lekarskich, dowiesz się więcej o tworzeniu dokumentacji medycznych i spędzisz czas na oddziale żywieniowym.

Gorączka denga i choroby niezakaźne takie jak cukrzyca i choroby serca stanowią duży problem na Filipinach. Na obszarach wiejskich funkcjonuje niewiele klinik i ośrodków opieki zdrowotnej, dlatego wolontariuszom zostaje powierzone bardzo ważne zadanie = po odpowiednim przeszkoleniu, jednym z Twoich obowiązków będzie poprowadzenie warsztatów dla lokalnych społeczności o tym jak zapobiegać chorobom, dbać o zdrowie i zachować odpowiednią higienę.

Na czas pobytu wraz z innymi wolontariuszami zamieszkasz u lokalnej rodziny goszczącej. Umożliwi Ci to cieszenie się autentyczną filipińską kuchnią każdego dnia. Czas wolny będzie okazją do poznawania innych wolontariuszy, grania w gry i zgłębiania lokalnej kultury.

W weekend wyruszysz w podróż do Capitancillo Island, małej koralowej wyspy w pobliżu Bogo. Spędzisz czas na nurkowaniu z rurką, odwiedzisz chronione rezerwaty morskie i zrelaksuje się na plaży z przyjaciółmi, których poznasz podczas pobytu.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲