You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Fizjoterapia na Filipinach
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019

  • Lokalizacja: San Remigo, Cebu
  • Typ placówkis: Centra Rehabilitacyjne
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
Wolontariusz pomaga dziecku

W ramach wolontariatu z Fizjoterapii na Filipinach będziesz pracować w centrum rehabilitacyjnym (PDAO) położonym w San Remigo.

Twoją rolą będzie poznawanie aspektów leczenie fizjoterapeutycznego. Dołączysz do specjalistów podczas ich konsultacji z pacjentami w czasie wizyt domowych i przekonasz się na czym polega ich codzienna praca. Równocześnie dowiesz się więcej o różnych metodach leczenia określonych rodzajów stanów chorobowych.

Każdy kraj kieruje się innymi procedurami i metodami leczenia, więc wraz z innymi wolontariuszami weźmiesz udział w warsztatach omawiających sposoby działania opieki zdrowotnej na Filipinach. Dzięki temu uzyskasz głębszy wgląd w środowisko, w którym będziesz się obracać.

W czasie wolnym będziesz mieć mnóstwo czasu na zwiedzanie tego pięknego kraju, a konkretnie wyspy Bantayan, która jest nazywana ukrytym klejnotem w Cebu. Na wyspie będziesz mógł podziwiać piękno stuletniego kościoła i spędzać czas na piaszczystych plażach, podziwiając wschody i zachody słońca nad krystalicznie czystą wodą.

Na czas pobytu zostaniesz zakwaterowany u lokalnej rodziny goszczącej, co oznacza, że codziennie będziesz spożywać oryginalne filipińskie potrawy. Wykorzystaj tę okazję by dowiedzieć się więcej o kulturze i tradycjach panujących w domu Twojej rodziny goszczącej, ale przede wszystkim na cieszenie się swoją przygodą.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲