You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Budownictwo na Jamajce
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Daty będą znane wkrótce!

Jeżeli lubisz pomagać innym i uwielbiasz poznawać egzotyczne miejsca, ten projekt jest właśnie dla Ciebie ! Pilnie poszukujemy wolontariuszy chcących wziąć udział w specjalnym dwutygodniowym programie budowlanym dla tutejszej społeczności lokalnej.

W związku z ze zniszczeniami spowodowanymi katastrofami naturalnymi na Jamajce, nie ustajemy w poszukiwaniach środków zapobiegawczych, potrzebnych, by minimalizować ich skutki. Doprowadziło to do rozwoju partnerstwa Projects Abroad Jamaica oraz Adwentystycznej Organizacji Pomocy i Rozwoju ADRA, czyli organizacji, dla której pomoc pokrzywdzonym jest jednym z priorytetów. Także Ty, uczestnicząc w naszym projekcie, możesz przyczynić się do polepszenia jakości życia mieszkańców Manchesteru. Projekt ten będzie nie tylko niezapomnianą przygodą i wyjątkowym doświadczeniem (tym cenniejszym dla osób swoją przyszłość wiążących z budownictwem), ale też pięknym gestem w stronę najbiedniejszych Jamajczyków.

Teens take part in community building in a village in Jamaica

Wszystkie prace, którymi się zajmiesz, będziesz wykonywać pod okiem doświadczonego inspektora budowlanego. Polegać one będą na naprawach budynków szkolnych i budowaniu placów zabaw, aby zapewnić wszystkim dzieciom bezpieczne środowisko do nauki i zabawy. Wolontariusze mogą również pomóc w renowacji domów osób niepełnosprawnych, a to tylko część pracowitego dnia!

Czym dokładnie się zajmiesz?

  • Budowaniem i instalowaniem sprzętu na placach zabaw,
  • wykopami i wyrąbami ziemnymi,
  • mieszaniem betonu,
  • układaniem cegieł,
  • renowacją ścian, stolarstwem,
  • naprawą dachów i sufitów,
  • wymianą drzwi,
  • malowaniem,
  • czyszczeniem i innymi drobnymi pracami remontowymi.

Czas spędzony na Jamajce upłynie Ci bowiem nie tylko na pracy, ale i wielu atrakcjach, z których wyspa ta słynie! Sprzyjać temu będą wolne od pracy wieczory oraz weekend, podczas którego wybierzemy się na wycieczkę do popularnej w Manchesterze jaskini oraz na piaszczystą plażę i zasłużony odpoczynek. Czas ten będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z innymi wolontariuszami oraz jeszcze lepszego zapoznania się z bajecznie kolorową kulturą Jamajki. Nie przegap takiej okazji!

Jeżeli jesteś zainteresowany właśnie tym programem i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas. Prześlemy Ci dokładny plan podróży na Jamajkę oraz pomożemy załatwić wszelkie formalności.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲