You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Budownictwo i nauka j. hiszpańskiego w Meksyku
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Daty będą znane wkrótce!

A teenage volunteer helps give a new house a coat of paint on the Building project in Mexico

Ten projekt łączy w sobie naukę języka hiszpańskiego i meksykańskiej kultury z pracą na rzecz społeczności lokalnej. To wyjątkowy projekt, ponieważ w jego trakcie będziesz mógł doświadczyć czegoś zupełnie niedostępnego dla przeciętnego turysty.

Rano popracujesz razem z miejscowymi przy malowaniu, tynkowaniu albo budowaniu różnych obiektów. W wolnych chwilach spędzisz też trochę czasu z bawiącymi się dookoła dziećmi.

Po południu wybierzesz się na dwugodzinną lekcję hiszpańskiego. Zajęcia będą dostosowane do Twojego poziomu oraz interaktywne, także na pewno nie będziesz się na nich nudzić a nabytą wiedzę szybko wykorzystasz w praktyce.

Miejsce Twojego zakwaterowania będzie uzależnione od lokalizacji prac budowlanych. Zamieszkasz więc albo u jednej z lokalnych rodzin goszczących, albo w obozie razem z innymi wolontariuszami.

W weekend odwiedzisz jedną z najpiękniejszych meksykańskich plaż, zrelaksujesz się i zregenerujesz siły przed kolejnym tygodniem nowych doświadczeń.

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym programie i chciałbyś otrzymać szczegółowe informacje na jego temat, skontaktuj się z nami! Prześlemy Ci scenariusz, według którego projekt ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲