You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Budownictwo + j. francuski w Senegalu
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Daty będą znane wkrótce!

Młodzi wolontariusze podczas prac budowlanych w Senegalu

Pobyt w położonym na północy Senegalu słonecznym Saint Louis łączy w sobie intensywny kurs języka francuskiego z wolontariatem mającym na celu poprawę warunków życia tutejszej ludności. Czas spędzony w Senegalu będzie również wyjątkową okazją zasmakowania kultury tego egzotycznego kraju. Projekt ten jest doskonałym wyborem dla wszystkich przyszłych studentów różnyc filologii i osób pasjonujących się poznawaniem nowych kultur.

W ramach programu w Senegalu oferujemy Ci dwugodzinne lekcje języka francuskiego aż 5 razy w tygodniu. Dwutygodniowy pobyt w Senegalu znacząco podniesie Twoje kompetnecje językowe! Zajęcia mają charakter interaktywny, prowadzone są przed wykwalifikowanego nauczyciela. Bardzo szybko będziesz mógł wykorzystać nowo nabytą wiedzę w praktyce, zwiedzając Saint Louis i integrując się z miejscowymi mieszkańcami. Bez względu na to, czy chcesz opanować podstawy, czy też udoskonalić poziom języka francuskiego, dostosujemy nauczanie do Twojej znajomości tego języka.

Grupa młodych uczestników wolontariatu budowlanego w Senegalu

Będziesz miał także istotny wkład w odnawianie i dekorowanie sal lekcyjnych w przedszkolu, którego obecny stan daleki jest od doskonałości. Tworząc czyste i kolorowe przedszkole, zrobisz wielką niespodziankę najmłdoszym, którzy powrócą do niego już po zakończeniu wakacji.

W weekend wraz z pozostałymi uczestnikami projektu wybierzemy się na pustynię, na której wesoło spędzimy czas w namiotowym obozie otoczonym przez pustynne wydmy. Kulutrę Senegalu poznasz jednak bliżej nie tylko dzięki wolnemu od pracy weekendowi, ale i wieczorom, przeznaczonym na zwiedzanie Saint Louis i okolic oraz zacieśnianie więzów z pozostałymi wolontariuszami.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym programem w Senegalu i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas. Prześlemy Ci dokładny plan wolontariatu w tym kraju oraz pomożemy załatwić wszelkie formalności.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲