You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Budownictwo
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Volunteer opportunities for high school students in building and construction projects this winter and summer

Biorąc udział w zagranicznych wolontariatach młodzieżowych z zakresu budownictwa, nie tylko zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne i wykorzystasz specjalistyczną wiedzę, którą zdobyłeś w czasie swojej edukacji, ale także przyczynisz się do poprawy stanu życia biedniejszych społeczeństw i pomożesz w odbudowie skutków spowodowanych przez klęski żywiołowe. Udział w wolontariacie zagranicznym to także wyjątkowy pomysł na wakacje!

Twoje zadania

Możesz spodziewać się fizycznej pracy, takiej jak mieszanie cementu, kładzenie gładzi, montaż drzwi i okien czy malowanie! Pomagać będziesz w odbudowie domów mieszkalnych, sierocińców, domów opieki, szkół i innych miejsc ważnych dla społeczności, a także, w miarę możliwości i zależnie od miejsca, pomagał w codziennych potrzebach ich mieszkańców i wychowanków.

Jeśli masz od 15 do 18 lat i jesteś w stanie wybrać się na jeden z wolontariatów w czasie, w którym będzie się on odbywać (zwróć uwagę na opis każdego z wydarzeń!), wybierz się i sprawdź swoje umiejętności w praktyce!

Sprawdź gdzie możesz wyjechać

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲