You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Archeologia w Rumunii
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019

Młodzi wolontariusze podczas prac archeologicznych w Rumunii

Kochasz historię? Myślisz o karierze archeologa? Jeśli tak, masz szansę spełnić swoje marzenia! Biorąc udział w projekcie archeologicznym w Rumunii, zdobędziesz praktyczne doświadczenie oraz nauczysz się wielu istotnych umiejętności w tej dziedzinie. Projekt ten jest realizowany na stanowisku archeologicznym w starożytnej osadzie rzymskiej w pobliżu miasteczka Deva. Gospodarzami projektu będą archeolodzy z lokalnego uniwersytetu - przyjrzysz się temu zawodowi "od kuchni"! Zakres prac jest bardzo różnorodny - każdy znajdzie coś dla siebie. Twój pobyt w Rumunii minie nie tylko na pracy na stanowiskach archeologicznych, ale i analizie znalezisk, uczestnictwie warsztatach oraz prowadzeniu prezentacji.

Wszyscy wolontariusze zakwaterowani zostaną w znajdującym się zaledwie pięć minut spacerem od stanowiska archeologicznego domu. Weekend w Rumunii wypełni nam natomiast zwiedzanie miasta legendarnego Drakuli oraz wycieczki górskie po malowniczych miejscowych wzgórzach. Czas ten będzie doskonałą okazją do podziwiania krajobrazów Rumunii oraz bliższego poznania innych uczestników projektu. Wspaniała, nie tylko archeologiczna, przygoda i zabawa gwarantowana!

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie w tym programie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas! Prześlemy Ci scenariusz, według którego projekt ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲