You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Na czym polega grupowy wolontariat dla dzieci?

Uczestnicy wolontariatu dla dzieci pozują do zdjęcia

Nasze Grupowe wolontariaty dla dzieci to wycieczki dla uczniów w wieku 12-15 lat. Każdy wolontariat trwa dwa tygodnie i odbywa się w odgórnie ustalonych terminach, przez cały rok.

Te wolontariaty są podobne do naszych popularnych Wolontariatów Grupowych Dla Młodzieży. Jednakże wyróżnia je to, że koncentrują się na nauce poprzez doświadczenia, poznawaniu świata i języka oraz uświadamianiu, że wolontariat i pomoc innym jest bardzo ważnym aspektem życia.

Nasi lokalni pracownicy i eksperci prowadzą wszystkie zajęcia, które są organizowane na miejscu. Dbają o to by całość przebiegła sprawnie i bezpiecznie, aby nasi najmłodsi wolontariusze mogli skupić się na najważniejszej części podróży – odkrywaniu nowego zakątka świata i poznawaniu nowych przyjaciół. Program obejmuje również spotkania towarzyskie, warsztaty kulturalne i weekendową wycieczkę.

Co mieści się w cenie?

  • Trzy posiłki dziennie
  • Bezpieczne, czyste i wygodne zakwaterowanie
  • Transport w kraju docelowym
  • Wszystkie zajęcia, imprezy towarzyskie i wycieczkę weekendową
  • Całodobową opiekę naszych pracowników
  • Ubezpieczenie w podróży i na miejscu

Wsparcie i bezpieczeństwo

Wolontariuszki na miejscowym rynku

W celu zapewnienie wygody i bezpieczeństwa, zapewniamy stałe wsparcie i nadzór. Od samego początku będziemy pomagać w rezerwacji lotów, odpowiemy na wszelakie pytania i udzielimy wielu porad.

Przed wyjazdem zapraszamy uczniów i rodziców lub nauczycieli do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ich celem jest udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania, omówienie czego można spodziewać się po przybyciu na miejsce, a także ćwiczenia mające na celu integrację przyszłych wolontariuszy.

Nasz personel będzie do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc w rozwiązywaniu jakichkolwiek wątpliwości.

Zakwaterowane

Na większości naszych projektów wolontariusze mieszkają u lokalnej rodziny goszczącej. Jest to świetny sposób na to aby z pierwszej ręki poznać kulturę, tradycje i mieszkańców danego kraju. Rodziny przydzielamy w staranny sposób i monitorujemy je w aspektach bezpieczeństwa, życzliwości i wygody. Wolontariusze mieszkający u rodziny goszczącej zawsze będą dzielić pokój z innym wolontariuszem w tym samym wieku i tej samej płci.

Jeżeli wolontariusze nie mieszkają u rodziny goszczącej, zatrzymają się w obiekcie Projects Abroad, takim jak dormitorium. To zakwaterowanie jest bezpieczne i czyste, a uczniowie również mają możliwość dzielenia pokoju z innym wolontariuszem w tym samym wieku i tej samej płci.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲