You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w szkole w Tanzanii

Start
Ogólne projekty nauczycielskie

Chciałbyś sprawdzić się w roli nauczyciela? Wierzysz w swoje umiejętności językowe i chcesz przekazać je dalej, ale nie ukończyłeś żadnych kursów nauczycielskich? Wybierz się do Tanzanii Zapewnimy Ci wszystkie niezbędne materiały doprowadzenia zajęć, a także damy szansę wzięcia udziału w warsztatach dla nauczycieli! Jedyne, czego wymagamy to dobra znajomość języka angielskiego i chęć do pracy! Jeżeli masz przygotowanie dydaktyczne lub doświadczenie nauczycielskie, projekt ten jest skierowany także do Ciebie!

A group of Tanzanian children at their elementary school

W Tanzanii językami urzędowymi jest angielski i Suahili, jednakże wielu ludzi posługuje się na co dzień jednym z licznych narzeczy lokalnych, nie mając kontaktu z mówionym językiem angielskim. System edukacji w Tanzanii opiera się na nauce angielskiego – narzędzia koniecznego do odniesienia sukcesu a branży biznesowej, turystycznej, technologicznej i administracyjnej. Mimo tego, w wielu szkołach poziom nauczania języka angielskiego nie jest najwyższy. Możesz wspomóc nauczycieli i pomóc młodym Tanzańczykom Z Dar es Salaam i Aruszy w odniesieniu dalszych sukcesów – dzięki Tobie mogą oni poznać lepiej język angielski! Możesz uczyć w szkole, w której większość zajęć odbywa się w języku angielskim lub Suahili – skontaktuj się z nami i zaznacz, którego typu placówki interesują Cię najbardziej!

Tanzanian children read books with the help of volunteer teachers

Na miejscu działał będziesz u boku lokalnego nauczyciela języka angielskiego wraz z innymi wolontariuszami. Na początku będziesz pomagać swojemu nauczycielowi prowadzącemu, a z czasem możesz zdobyć szansę, by zupełnie samodzielnie prowadzić i planować lekcje! Wszystko zależy od Twojego zaangażowania, umiejętności językowych i efektów wśród Twoich podopiecznych. Możesz uczyć także innych przedmiotów – jeśli masz jakieś preferencje, skontaktuj się z nami w celu ustalenia, czy nauczenie przedmiotu (w języku angielskim), który Cię interesuje, jest możliwe.

A Tanzanian school boy at a Teaching placement in Tanzania, Africa

Będziesz mieć także możliwość uczestniczenia w warsztatach nauczycielskich, na których poznasz metody efektywnego nauczania i poznasz podstawy języka Suahili.

Na miejscu zatrzymasz się w domu tanzańskiej rodziny. Istnieje możliwość wzięcia przez pewien czas Twojego pobytu udziału w projekcie z zakresu ochrony rekinów – zdobądź więcej informacji poprzez kontakt z nami.

Dowiedź się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Tanzania Plan zarządzania projektem.

Wychowanie fizyczne Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲