You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w szkole na Sri Lance

Start
>Ogólne projekty nauczycielskie

Volunteer on the Teaching project in Sri Lanka works with monks

Od kilku lat nauka języka angielskiego jest priorytetem w cejlońskim systemie edukacji szkolnej. Dlatego Ci z was, którzy mogą wykazać się dobrą znajomością języka angielskiego są bardzo mile widziany na naszych projektach edukacyjnych na Sri Lance. Wolontariat odbywa się w małych wiejskich szkołach w miasteczkach na zachodnim wybrzeżu i w okolicach miasta Kandy. Uczniowie zwykle są w wieku 10-14 lat.

Zajęcia odbywają się od 8 rano do 14 popołudniem; dzień podzielony jest na 40-minutowe lekcje, a długa 20-minutowa przerwa na drugie śniadanie wypada ok. 11. Od wolontariuszy oczekuje się przeprowadzenia 4 lekcji dziennie, 18 tygodniowo; pozostały czas mogą wykorzystać na sprawdzanie prac i planowanie dalszych lekcji. Popołudnia można także poświęcić na pomoc w sierocińcach, czy centrach opieki nad ofiarami tsunami między 15.00 a 17.00. Twoim podstawowym celem jest nauka komunikatywnego angielskiego i wyrobienie umiejętności komunikacji. Jeśli masz inne dodatkowe talenty, możesz zaangażować się w prowadzenie zajęć pozalekcyjnych takich jak sport, zajęcie teatralne czy gra na gitarze. Pamiętaj, aby Twój entuzjazm i kreatywność zaowocowały ciekawymi lekcjami i rozwojem Twoich uczniów.

Dowiedz się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Sri Lanka Plan zarządzania projektem.

Wychowanie fizyczne Nauczanie informatyki Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲