You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w szkole w Rumunii

Start
Ogólne projekty nauczycielskie

Volunteer tutors a students on the Teaching project in Romania with Projects Abroad

Chciałbyś sprawdzić się w roli nauczyciela? Wierzysz w swoje umiejętności językowe i chcesz przekazać je dalej, a przy okazji wyjechać na zagraniczną wyprawę? Wybierz się do Rumunii! Nie musisz mieć wcześniejszych doświadczeń w nauczaniu – jedyne, czym musisz się wykazać to solidna znajomość języka angielskiego. Zapewnimy Ci wszystkie niezbędne materiały do prowadzenia zajęć, a także damy szansę wzięcia udziału w warsztatach dla nauczycieli!

Volunteer does arts and crafts with students in a school in Romania

Jako jeden z krajów bloku wschodniego, który po 1989 otworzył się na Zachód, a niedawno dołączył do Unii Europejskiej, Rumunia potrzebuje nauczycieli międzynarodowych języków – w tym oczywiście angielskiego. Niestety, wciąż jest tam za mało nauczycieli, by z powodzeniem przekazać wiedzę młodym ludziom. Dlatego Twoja pomoc w przekazywaniu umiejętności językowych może okazać się niezwykle wartościowa, a Tobie da duże doświadczenie w pracy z ludźmi.

W Braszowie działał będziesz u boku lokalnego nauczyciela języka angielskiego. Na początku będziesz pomagać swojemu nauczycielowi prowadzącemu, a z czasem możesz zdobyć szansę, by przez pewien czas zupełnie samodzielnie prowadzić i planować lekcje! Wszystko zależy od Twojego zaangażowania, umiejętności językowych i efektów wśród Twoich podopiecznych.

Teaching volunteer in Romania works with adults in schools and institutions

Klasa, w której prowadzić będziesz zajęcia to zazwyczaj 30-osobowa grupka młodzieży od lat 12 do 18, choć jeśli chcesz nauczać młodsze dzieci, taka szansa też istnieje – proszę, skontaktuj się z nami w takim przypadku.

Istnieje także szansa uczenia języka niemieckiego lub francuskiego – jeśli czujesz się pewniej w używaniu tych języków, skontaktuj się z nami, zorganizujemy dla Ciebie możliwość ich nauczania! Jeżeli chciałbyś skoncentrować się na nauczaniu przy pomocy warsztatów teatralnych, mamy specjalny projekt związany z teatrem, pozwalający nauczyć się wykorzystać jej potencjał w pełni!

Dowiedź się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Romania Plan zarządzania projektem.

Wychowanie fizyczne Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲