Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w szkole w Mongolii

Start
Ogólne projekty nauczycielskie

Niezależnie czy masz doświadczenie, kwalifikacje, TEFL, czy też Twoim głównym atutem jest entuzjazm i energia, będziesz mile widziany na wolontariacie nauczycielskim w szkołach w Ułan Bator. Mongolia walcząc z bezrobociem, niewielkim wzrostem gospodarczym i zadłużeniem publicznym, stawia na edukację, dlatego też szkoły desperacko potrzebują anglojęzycznych nauczycieli.

Wolontariusze kierowani są do przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, gdzie uczą się osoby w wieku 6-25 lat, a liczebność w klasach wynosi 20-30 uczniów. Możesz też trafić do centrum językowego, gdzie grupy są dużo mniejsze. Zwykle wolontariusze prowadzą w ciągu dnia 4 zajęcia. Twoim głównym zadaniem będzie wyrobienie w uczniach umiejętności komunikacji; poza tym Twoi uczniowie będą w idealnym wieku, żeby zapoznać ich z kulturą zachodnią, podyskutować o najnowszych trendach muzycznych, filmach i gwiazdach.

Volunteer on the Teaching project in Mongolia helps a students with classwork

Staraj się także urozmaicić lekcje takimi elementami jak piosenki, gry czy drama. Jeśli masz zainteresowania w nauczaniu innych przedmiotów jak matematyka, geografia czy w-f, daj nam koniecznie znać tak, aby szkoła i jej uczniowie mogli skorzystać z Twoich talentów. W okresie wakacyjnym możesz prowadzić zajęcia na obozach, które dają większą możliwość nauki w sposób niekonwencjonalny. Jeśli jednak chciałbyś się zająć młodszymi dziećmi, na Twoją pomoc oczekują dzieci ze żłobków i przedszkoli.

Dowiedź się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Mongolia Plan zarządzania projektem.

Wychowanie fizyczne Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲