Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w szkole w Maroko

Start
Ogólne projekty nauczycielskie

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

Jako wolontariusz w edukacji w Maroko, możesz pracować w szkołach lub pracować w organizacji pozarządowej, która zapewnia naukę języka dla dzieci ze środowisk defaworyzowanych lub w ośrodkach nauczania podstawowych umiejętności obsługi komputera dla młodzieży i dorosłych. W Maroko istnieje silny popyt ze strony studentów, ale także całego społeczeństwa, na zajęcia z języków angielskiego i francuskiego.

Volunteer teaches older students at an institution in Morocco

Zwiększa to możliwości Marokańczyków na dostęp do dobrze płatnej pracy, albo po prostu ich komunikację ze światem zewnętrznym. Naszym wolontariuszom polecamy entuzjastyczne podejście do lekcji, by zwiększyć udział studentów w zajęciach. Nauka języka za granicą z pewnością jest to sposób na wzbogacenie CV i zaangażowania się w wymianę kulturową.

Technologia informacyjna staje się coraz ważniejsza w dzisiejszym świecie, a wiedza jak korzystać z komputera jest niezbędna do znalezienia pracy. W projekcie z informatyki w ośrodku w Rabacie wolontariusze przekazują młodzieży i dorosłym wiedze z używania komputerów i Internetu.

Dowiedź się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Plan zarządzania projektem.

Nauczanie informatyki Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲