You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w szkole w Belize

Start

Male school children in Belize enjoy afternoon playtime

Zastanawiałeś się kiedyś, jak sprawdziłbyś się w roli nauczyciela języka angielskiego? Nie musisz posiadać doświadczenia ani wykształcenia pedagogicznego! Jedyne, czego potrzebujesz podczas swojego pobytu w jednej ze szkół w położonym w Belize San Pedro, to komunikatywna znajomość języka angielskiego i zapał do pracy z dziećmi, które potrzebują pomocy, by móc korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie edukacja!

Zależnie od poziomu znajomości języka, możesz uczyć szkole podstawowej lub wyższego stopnia. Twoja rola zależała będzie od tego, jak dobrze posługujesz się językiem Szekspira – możesz prowadzić zajęcia u boku lokalnego nauczyciela lub nawet całkowicie samodzielnie! Personel szkół z ochotą pomoże Ci w doborze materiałów do zajęć i doradzi, które metody nauczania są najbardziej optymalne – nie musisz więc się obawiać, że zostaniesz rzucony od razu na głęboką wodę. Zależnie od swoich zainteresowań lub studiów, możesz uczyć nie tylko języka angielskiego, ale także prowadzić inne zajęcia z innych przedmiotów w tym języku – do wyboru masz między innymi matematykę, sztukę, muzykę lub zajęcia wychowania fizycznego. Jeśli masz specjalne preferencje odnośnie przedmiotu, którego chciałbyś uczyć, skonsultuj się z nami, pomożemy wybrać Ci odpowiednią placówkę!

Na miejscu zatrzymasz się w domu jednej z lokalnych rodzin. Będąc na miejscu, możesz wraz z uczniami wziąć udział także w innym projekcie – naszej kampanii na rzecz ochrony rekinów, mającej na celu między innymi uświadamianie lokalnych społeczności o ich roli w ekosystemie i łagodzenie negatywnych konotacji z nimi związanych. By zdobyć więcej informacji o tym projekcie i możliwości jego połączenia z projektem edukacyjnym, skontaktuj się z nami!

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲