You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Staż dziennikarski w Meksyku

Start

Journalism radio interview during a street festival in Mexico

Nasze projekty dziennikarstwa są otwarte dla wolontariuszy w różnym wieku i stopniu zaawansowania, dla tych którzy robią sobie rok przerwy w studiach, lub urlopu z pracy, uczniów, absolwentów i dziennikarzy. Wymagana jest znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie. 

Wolontariusze mogą wybrać pracę w lokalnej gazecie w mieście Guzman - El Occidental lub stacji radiowej w Guadalajarze. Mentorami dla wolontariuszy są zawodowi dziennikarze, oni przekazują im swoją wiedzę, dzielą się doświadczeniem i kontaktami. Jeśli wykażesz się entuzjazmem i inicjatywą, masz szeroki wachlarz możliwości, aby poznać wiele aspektów dziennikarstwa.

Group of Interns working on a print journalism project in Mexico

Jeśli rozważasz karierę w dziennikarstwie, możesz zdobyć lub pogłębić dotychczasowe doświadczenie zawodowe, w nowych, ekscytujących warunkach kulturalnych i politycznych, a także wzbogacić znacząco swoje portfolio. Nasi dziennikarze stażyści wykazując się odwagą i zdolnościami przystosowawczymi, mają okazję zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w bardzo konkurencyjnej dziedzinie. Jest to doskonały sposób by połączyć rozwój osobisty i zawodowy!

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲