You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Staż dziennikarski w Kostaryce

Start

Volunteer and staff analyze the news on the Journalism project in Costa Rica

Staż z dziennikarstwa stwarza wolontariuszom okazję do zapoznania się i doświadczenia w realnym świecie, jak działa przekaz informacji w jednym z najpiękniejszych krajów Ameryki Środkowej. Staż może służyć do wymiany i czerpania wiedzy i doświadczeń od lokalnych specjalistów, do wzbogacenia portfolio i swojego CV.

W Liberii Projects Abroad współpracuje z lokalną stacją telewizyjną, założoną w 1996 roku. Można tam zapoznać się ze sposobem działania stacji TV w codziennym życiu i brać udział w pracach u boku profesjonalnych dziennikarzy, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Stażem jako dziennikarz w Kostaryce naprawdę możesz zabłysnąć w CV i zarazem dowiesz się wiele o życiu i pracy w innym kraju. Twój sukces i zysk z projektu zależy wyłącznie od twojego entuzjazmu i zaangażowania – im bardziej jesteś ciekawy i dociekliwy, tym możesz dostać więcej ofert uczestnictwa w różnych programach i projektach. W zależności od swojej wiedzy i preferencji możesz zajmować się kulturą, nowościami, filmem, muzyką, sportem. Przy współpracy z lokalnymi dziennikarzami, będziesz uczestniczyć przy tłumaczeniach, pisaniu artykułów i edycji programów. Może nawet pojawi się szansa sprawdzenia się w roli prezentera. Jeśli masz jakieś zainteresowania lub preferencje, daj nam znać , a my postaramy się jak najlepiej sprostać twoim oczekiwaniom i spełnić Twoje marzenia.

Nasze projekty staży dziennikarskich są otwarte dla tych, którzy posiadają przynajmniej jeden rok doświadczenia lub edukacji w tym kierunku i znają język hiszpański na dobry poziomie, chociaż jednocześnie, staż pozwala na poprawę znajomości języka hiszpańskiego w mowie i piśmie. Ponadto osoby zainteresowane mogą uczestniczyć w jednym z naszych kursów językowych.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲