You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat budowlany w Senegalu

Start
Informacje podstawowe

Będący przez długi czas kolonią francuską Senegal jest wciąż krajem potrzebującym pomocy w rozwoju współczesnej infrastruktury. Wielu jego mieszkańców wciąż nie ma dostępu do udogodnień sanitarnych. Pomoc w rozbudowie kraju nie tylko zwiększy jego potencjał, ale także pomoże zamieszkującym go ludziom zwiększyć wiarę w swoje możliwości!

Volunteers work at a building site in Senegal.

Nie musisz mieć doświadczenia, by uczestniczyć w działaniach mających na celu renowację i budowanie domów i szkół w najbiedniejszych dzielnicach St Louis. Dzięki Twojej pomocy samotne matki i rodziny ledwo wiążące koniec z końcem będą miały własny dach nad głową i dostęp do edukacji!

Do Twoich zadań należeć będzie przede wszystkim pomoc wykwalifikowanym robotnikom przy malowaniu i renowacji budynków, dachów i ścian. Godziny pracy przedzieli Ci okres odpoczynku w południe, kiedy słońce uniemożliwia bezpieczne wykonywanie działań. Jeżeli masz doświadczenie w pracy na budowie i masz bardziej specjalistyczne, inżynierskie lub architektoniczne wykształcenie, Twoja wiedza może zostać w pełni wykorzystana przy bardziej odpowiedzialnej pracy! Możesz wziąć udział w projekcie tylko na okres dwóch tygodni, jeśli nie możesz pozwolić sobie na pełen, miesięczny pobyt. Zatrzymasz się w domu jednej z lokalnych rodzin, dzięki czemu zdobędziesz bezcenną, odebraną z pierwszej ręki lekcję nieznanej bliżej w Europie kultury odległego Europie Senegalu.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲