You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat budowlany na Jamajce

Start
Informacje podstawowe

Istnieje potrzeba wolontariuszy na Jamajce, którzy są zainteresowani pomocą przy naprawie domów w St Ann. Jamajka geograficznie znajduje się w środku pasa huraganów a miejscowość St Ann na północy została mocno dotknięta przez huragany na przestrzeni lat i wiele domów zostało zniszczonych, zmuszając tysiące ludzi do szukania schronienia w schroniskach w obrębie parafii.

Projects Abroad Jamaica volunteers help paint the recently constructed bathrooms at Bryce Primary School

Projects Abroad współpracuje z organizacją Adwentystów, Agencją Pomocy i Rozwoju (ADRA), która w szczególności działa na rzecz metod prewencji i zmniejszania wpływ huraganów na warunki życia osób ubogich i starszych.

Ta współpraca doprowadziła do projektu remontu uszkodzonych budynków najbardziej narażonych grup w St Ann. Jako wolontariusz będziesz częścią entuzjastycznego zespołu, zaangażowanego w odbudowę domów oraz drobne naprawy: dachów, okien, mieszając cement i cegły.

Nie potrzebujesz technicznych kwalifikacji do uczestnictwa w projekcie, ale jeśli je posiadasz będą one mile widziane. Jest to niepowtarzalna okazja, aby wnieść cenny wkład, doświadczając bogatej kultury Jamajki!

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲