You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat budowlany na Filipinach

Start
Informacje podstawowe

Projects Abroad Building Project volunteers work at a project site in the Philippines, Asia

Wolontariat z budownictwa realizowany w gminie San Remigo ma na celu pomagać lokalnym społecznościom w bieżących problemach.
Ponad 3000 tysiące gospodarstw domowych w tym regionie, boryka się z problemami braku odpowiednich urządzeń wodno-sanitarnych. Naszym aktualnym celem jest budowa toalet i urządzeń sanitarnych dla tych domostw.

Nasz projekt skupia się na obszarach przyległych do miasteczka San Remigio oraz na mieście Bogo. 

Jeśli zdecydujesz się na ten projekt, będziesz współpracować z lokalnymi budowniczymi, a wspierać i pomagać Ci będzie nasz lokalny menadżer budowy, który nauczy Cię niezbędnych umiejętności potrzebnych do wykonywania obowiązków.

Nie musisz posiadać wcześniejszych doświadczeń budowlanych, by być w stanie pomagać! Posiadając jednak doświadczenie inżynierskie lub budowlane, będziesz w stanie użyć swoich umiejętności i doświadczeń w bardziej specjalistycznych obszarach.
To także doskonała okazja, by nauczyć się nowych, praktycznych umiejętności i spróbować swoich sił w przenoszeniu wiedzy teoretycznej w praktykę! Miej na uwadze, że specyfika projektu wymaga dużego zaangażowania w pracę fizyczną, a także warunki atmosferyczne w trakcie prac nie zawsze mogą być doskonałe – prócz determinacji i chęci niesienia pomocy, powinieneś być w stanie sprostać także wyzwaniu pod względem fizycznym! 

Na czas trwania wolontariatu zatrzymasz się w domu rodziny goszczącej, która zadba o to, byś poznał filipińską kulturę i kuchnię od podszewki. Ponadto będziesz miał okazję, by dowiedzieć się z pierwszej ręki co warto zwiedzić w okolicy.
Możesz również przekonać się na własne skórze, czy Filipińczycy potrafią śpiewać - w końcu bardzo uwielbiają karaoke!

Raporty miesięczne

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲