You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Staż biznesowy na Sri Lance

Start

Chcesz zdobyć doświadczenie, zanim założysz własne przedsiębiorstwo? Wybierz się na staż na Sri Lankę! Zagraniczne doświadczenie jest cennym atutem w CV.

Two businessmen at work at a Business internship placement in Sri Lanka.

W stolicy kraju, Colombo, jest wiele możliwych miejsc, w których możesz odbyć praktykę, jeśli więc jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać najlepsze miejsce w zależności od Twoich preferencji. Możesz zdobyć doświadczenie w jednym z następujących sektorów biznesu:

  • Marketing
  • PR
  • Finanse
  • HR
  • Księgowość

Możliwości jest więcej, nie bój się pytać! 

Sposób, w jaki spędzać będziesz czas jest zależny od rodzaju branży, w której odbywać będziesz staż, ale zazwyczaj będziesz spędzać w firmie od 25 do 40 godzin w dniach roboczych tygodnia. Żebyś był w stanie nauczyć się jak najwięcej podczas swojego pobytu, praktyka będzie trwać minimum przez miesiąc. Jak w prawdziwej pracy, musisz być punktualny, pracowity i profesjonalny. Językiem biznesu na Sri Lance jest angielski, dzięki czemu będziesz mógł pogłębić jego znajomość i nabrać płynności w jego używaniu.

Podczas trwania stażu zamieszkasz w domu jednej z lokalnych rodzin. Podpowiedzą Ci oni jak spędzać wolny czas z innymi wolontariuszami oraz nowymi kolegami z pracy!

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲