You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Staż biznesowy na Sri Lance

Start

Masz co najmniej 18 lat i znasz angielski na poziomie średnio zaawansowanym? Chcesz zdobyć doświadczenie, zanim założysz własne przedsiębiorstwo? Wybierz się na staż na Sri Lankę! Zagraniczne doświadczenie jest cennym atutem w CV.

Two businessmen at work at a Business internship placement in Sri Lanka.

W stolicy kraju, Colombo, jest wiele możliwych miejsc, w których możesz odbyć praktykę, jeśli więc jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać najlepsze miejsce w zależności od Twoich preferencji. Możesz zdobyć doświadczenie w jednym z następujących sektorów biznesu:

  • Marketing
  • PR
  • Finanse
  • HR
  • Księgowość

Możliwości jest więcej, nie bój się pytać! 

Sposób, w jaki spędzać będziesz czas jest zależny od rodzaju branży, w której odbywać będziesz staż, ale zazwyczaj będziesz spędzać w firmie od 25 do 40 godzin w dniach roboczych tygodnia. Żebyś był w stanie nauczyć się jak najwięcej podczas swojego pobytu, praktyka będzie trwać minimum przez miesiąc. Jak w prawdziwej pracy, musisz być punktualny, pracowity i profesjonalny. Językiem biznesu na Sri Lance jest angielski, dzięki czemu będziesz mógł pogłębić jego znajomość i nabrać płynności w jego używaniu.

Podczas trwania stażu zamieszkasz w domu jednej z lokalnych rodzin. Podpowiedzą Ci oni jak spędzać wolny czas z innymi wolontariuszami oraz nowymi kolegami z pracy!

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲