You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Staż biznesowy w Mongolii

Start

Interns on the Business Project in Mongolia work together in the office

Zainteresowanym stażem biznesowym w Mongolii proponujemy szeroki zakres możliwości zdobywania doświadczenia m.in. w firmach produkcyjnych, zajmujących się handlem, turystyką, cateringiem, działających w sektorze usług, specjalizujących się w finansowaniu rolnictwa, badaniach rynku, budownictwie oraz IT. Część mongolskich przedsiębiorstw współpracuje również z międzynarodowymi klientami, co czyni znajomość języka angielskiego bardzo przydatną.

Miejsce praktyki zależy od Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz zostać asystentem dyrektora lub właściciela małego czy średniego przedsiębiorstwa prowadzącego handel z Rosją czy Chinami albo pracować w hotelu, wydawnictwie czy liniach lotniczych.

Od praktykantów wymaga się punktualności i profesjonalnego podejścia. Uczestnik projektu zostaje zaangażowany w codzienne zadania firmy, kontakt z klientami, doglądanie projektów, przygotowanie portfolio, uczęszczanie na spotkania itp. I to wszystko pod okiem osobistego opiekuna. Pamiętaj, aby być aktywnym i zaangażowanym, wykazać się inicjatywą, proponować inne rozwiązania, tłumaczyć praktykę firm zachodnich i przede wszystkim pomagać swoim kolegom z pracy podszkolić angielski. Twój wkład w rozwój firmy zostanie doceniony, a po powrocie do domu nowe umiejętności i doświadczenie wyróżni Twoje CV spośród innych kandydatów ubiegających się o pracę.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲