You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Staż biznesowy w Kostaryce

Start

Zastanawiasz się, jak wygląda prowadzenie przedsiębiorstwa w krajach Ameryki Łacińskiej? Chcesz zdobyć doświadczenie, zanim założysz własne przedsiębiorstwo? Chcesz skoncentrować swój biznes na współpracy z krajami Ameryki Środkowej? Staż na Kostaryce będzie dla Ciebie cennym doświadczeniem! Pamiętaj - zagraniczne doświadczenie jest cennym atutem w CV.

Na miejscu będziesz mógł uczestniczyć w działaniach małych, lokalnych firm, dzięki czemu zobaczysz, jak wygląda prowadzenie małej działalności gospodarczej. Możesz odbyć staż w zakładach rzemieślniczych, piekarniach, restauracjach, sklepach, a nawet szkołach jogi! Możliwości jest więcej, nie bój się pytać! Do Twoich zadań – zależnie oczywiście od dziedziny, jaką będziesz się zajmować – należeć będzie:

A Business intern is involved in a discussion after a workshop with a Projects Abroad staff member and the director of small business development for the municipality of Belen.

  • Sporządzanie planów biznesowych
  • Planowanie strategii marketingowych
  • Wykonywanie analiz finansowych
  • Promocja marki
  • Spotkania z przedsiębiorcami
  • Wspomaganie lokalnych przedsiębiorców radą, pomysłem i wiedzą

Sposób i czas pracy będzie zależny od rodzaju branży, w której odbywać będziesz staż. Możesz spodziewać się, że część pracy wykonywał będziesz zdalnie. Żebyś był w stanie nauczyć się jak najwięcej podczas swojego pobytu, praktyka będzie trwać minimum przez miesiąc. Jak w prawdziwej pracy, musisz być punktualny, pracowity i profesjonalny. Możesz wziąć udział w projekcie przez cały rok za wyjątkiem okresu Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkiej Nocy. By wynieść możliwie najwięcej ze swojego stażu, powinieneś wykazać się znajomością języka hiszpańskiego. Podczas trwania stażu zamieszkasz w domu jednej z lokalnych rodzin – to dobra okazja, by podnieść swoje kompetencje językowe! 

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲