You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Staże Biznesowe za granicą 

Start
International Business Internship volunteers overseas with Projects Aboard
  • Twoje zadania: Będziesz pracować i zdobywać nowe doświadczenia zawodowe u boku wykwalifikowanych specjalistów z takich branż jak marketing, zarządzanie przedsiębiorstwem, finanse, PR, turystyka i nie tylko.
  • Wymagania: Różne wymagania w zależności od konkretnego projektu
Informacje o projekcie

Ekonomia biznesu jest prosta: im więcej zainwestujesz, na tym większe zyski możesz liczyć w przyszłości. Dotyczy to także inwestycji w samego siebie. Zdobywając wiedzę i nowe umiejętności, nabywamy pakiet akcji, za pomocą którego będziemy mogli odważnie pokierować własnym życiem w wyznaczonym przez siebie kierunku. Nie bójmy się zatem tej inwestycji, tym bardziej, że jako jedna z niewielu, jest bardzo dochodowa.

Charakter stażu

Business intern working in a professional office abroad

Programy wszystkich projektów zawsze są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego wolontariusza, jego predyspozycji i posiadanych kwalifikacji, dlatego tak ważne jest, abyś przesłał nam CV, w którym szczegółowo opiszesz swoje wykształcenie i umiejętności oraz list motywacyjny, dzięki któremu będziemy wiedzieć, gdzie i na jakim stanowisku chciałbyś pracować i postaramy Ci się zapewnić miejsce w wybranej przez Ciebie firmie.

Projects Abroad, w dbałości o wysoki poziom odbywanych staży, niezwykle starannie dobiera sobie partnerów, z którymi współpracuje w organizacji wyjazdów. Projekty stażowe wymagają od uczestnika dużo pracy i poświęcenia, ale oferują także wiele w zamian. Wyjeżdżając na staż razem z Projects Abroad wzbogacisz swoje CV o dodatkowe doświadczenie zawodowe i nabyte w czasie trwania projektu umiejętności. Firma przyjmująca może podpisać z Tobą umowę szkolenia, którą będziesz mógł przedłożyć na swojej uczelni, jeśli wymaga ona od Ciebie odbycia praktyk zawodowych albo swojemu szefowi, jeśli staż jest dla Ciebie formą doskonalenia już posiadanych umiejętności zawodowych.

Twoja praca za granicą to także okazja do przekazania kolegom po fachu wiedzy na temat praktyk biznesowych w Twoim kraju i porównania ich z tymi stosowanymi za granicą. Dzięki pracy w zagranicznej firmie i obcowaniu z odmienną kulturą biznesową w międzynarodowym otoczeniu zyskasz nie tylko wiedzę i cenne umiejętności, ale również tak potrzebną w pracy w tym zawodzie pewność siebie. 

Obowiązki stażysty

W czasie odbywania stażu będziesz pracować 35-40 godzin tygodniowo pod czujnym okiem przełożonego, który otoczy Cię opieką przez cały okres pobytu. Lokalni pracownicy Projects Abroad również będą do Twojej dyspozycji, kiedy tylko będziesz tego potrzebował. W pracy Twój szef będzie od Ciebie oczekiwał obowiązkowości i dokładności. Po ciężkim dniu lub tygodniu pracy będziesz mógł odpocząć na łonie natury lub aktywnie spędzić czas, zwiedzając liczne atrakcje turystyczne, obecne w każdym z oferowanych przez nas miejsc odbywania stażu.

Sprawdź gdzie możesz wyjechać:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲