You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat rolniczy w Togo

Start

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

Jesteś zainteresowany tym, jak wygląda praca farmera? Wiążesz swoją przyszłość z rolnictwem, a może po prostu chciałbyś zakosztować w czasie wakacji smaku życia na farmie? Doświadczenie nie jest potrzebne. Nie musisz wyjeżdżać do rodziny na wieś, dzięki naszemu projektowi masz szansę zobaczyć na własne oczy, jak wygląda rolnictwo w krajach Afryki!

A local farmer helps a Projects Abroad Agriculture & Farming volunteer plant an orange tree in Togo, Africa

W położonej 25 kilometrów na północ od Lome, stolicy Togo, farmie, będziesz mógł doglądać zwierząt gospodarczych, a także uczestniczyć w zasiewach, pielęgnacji wzrastających roślin i zbiorach roślin takich jak kukurydza czy maniok! Twój pobyt na farmie nie tylko pozwoli Ci zaznajomić się z realiami pracy na roli, ale także pomoże lokalnym społecznościom, które korzystają z dobrodziejstw, które daje im nasza plantacja!

Możesz poznać także ekonomiczno-gospodarczy wymiar pracy farmerskiej – możesz uczestniczyć segregowaniu, pakowaniu i wysyłce produktów rolnych, dzięki czemu zobaczysz, w jaki sposób efektywnie wykorzystać owoce swojej pracy i przetworzyć je w zysk. Będziesz miał okazję zapoznać się z rynkiem towarów lokalnych, takich jak drzewo tekowe, orzechy palmowe, wino i imbir.

Podczas pobytu zamieszkasz u rodziny w Lome. Dojazd na farmę zajmuje około pół godziny. Możesz przyłączyć się do projektu jedynie na dwa tygodnie, jeżeli nie możesz pozwolić sobie na dłuższy pobyt.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲