You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat rolniczy na Jamajce

Start

Agrokultura - projekt łączy w sobie połączenie elementu rozwoju rolnictwa i hodowli z działalnością na rzecz orientacji społecznej. Projekt ten ma na celu zapewnienie wsparcia, porad i pracy z miejscowymi rolnikami.

Nie trzeba szczególnego doświadczenia do udziału, tylko zainteresowanie zagadnieniami związanymi z rolnictwem i chęć pomocy ludności Jamajki w tej dziedzinie. Projekt może być szczególnie interesujący dla studentów lub osób pracujących w rolnictwie, rolnictwie ekologicznym, marketingu, nawadnianiu i odżywianiu roślin.

Projekt rolniczy

W rolnictwie na Jamajce zatrudnionych jest 20% ludzi i dla wielu rodzin z obszarów wiejskich parafii Manchester zrównoważone rolnictwo jest źródłem utrzymania.

Jako wolontariusz będziesz pracował na istniejących i dopiero co powstałych farmach, poznawał techniki uprawy roślin w egzotycznym kraju, pomagał miejscowym rolnikom w zwiększeniu wydajności i poprawie jakości zbiorów.

Projekt obejmuje również działalność edukacyjną prowadzoną w lokalnych szkołach oraz opiekuńczo-wychowawczą w sierocińcach i domach opieki dla osób niepełnosprawnych. 

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲