You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariaty zagraniczne z zakresu Rolnictwa

Start
Volunteer community farm created on the Farming project with Projects Abroad
  • Twoje zadania: Praca na ekologicznych farmach i pomoc lokalnej społeczności poprzez wspieranie zrównoważonych metod gospodarowania.
  • Wymagania: W programie może wziąć udział każdy, bez względu na posiadane umiejętności i wykształcenie
Informacje o projekcie

Volunteer digging a plot of lank for the Farming project in Argentina

Wybierając wolontariat z zakresu Agrokultury & Rolnictwa zyskasz praktyczne doświadczenie i przekonasz się, jak działa jedna z największych i najbardziej zróżnicowanych gałęzi światowego przemysłu. Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia czy wykształcenia, by wziąc udział. To znakomita szansa na to, by spędzić niezapomniane wakacje za granicą, spędzając przy tym czas na zajęciach, które przydzadzą Ci się w późniejszym życiu. To także doskonała szansa dla tych, którzy chcą przed wybraniem kierunku studiów poznać praktyczny aspekt swojej późniejszej pracy, którą będą wykonywać po ich ukończeniu.

Nasze projekty mają miejsce w krajach, w których wdrażane są aktualnie nowe technologie – w Ghanie, na Jamajce i w Togo. Każdy z nich może zaoferować Ci coś innego. W czasie wolontariatu pomożesz mieszkańcom lokalnych społecnzości w pracy na farmach i w ogrodach. Zajęcia te mogą dać Ci także szansę na spróbowanie swoich sił w opiece nad zwierzętami (zazwyczaj napotkasz jakieś na farmach) i entomologii (owady są bezpośrednio powiązane z procesem wzrostu i uprawy roślin, będąc zarówno szkodnikami, jak i czynnikiem zapylającym).

Podczas trwania projektu możesz liczyć na nasze pełne wsparcie!

Sprawdź gdzie możesz wyjechać:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲