You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Projekty

Nasze projekty na całym świecie realizujemy na dwa sposoby: indywidualnie lub grupowo. W poniższej tabeli sprawdź czym charakteryzują się oba typy projektów i wybierz ten najwłaściwszy dla Ciebie.

Który projekt jest dla mnie?

 
Charakter Indywidualny Indywidualny Grupowy Grupowy Specjalny Indywidualny Specjalny Indywidualny Grupowy Grupowy
Wiek uczestników 16-99 lat 16-99 lat 16-19 lat 16-99 lat 16-99 lat 4-99 lat 19-25 lat 50-99 lat
Czas trwania dowolny dowolny 2-4 tygodnie dowolny dowolny dowolny 2 tygodnie 2 tygodnie
Data rozpoczęcia dowolna dowolna Turnusy realizowane są latem oraz zimą dowolna dowolna dowolna Turnusy realizowane są latem oraz zimą Turnusy realizowane są latem oraz zimą
Opieka lokalnego zespołu 2 razy w tygodniu 2 razy w tygodniu 24 godziny na dobę 24 godziny na dobę 5 razy w tygodniu 4 razy w tygodniu 24 godziny na dobę 24 godziny na dobę

Wolontariaty & Staże indywidualne

Oferujemy wolontariaty w 30 rozwijających się krajach świata, które dostępne są dla wszystkich w wieku 16 – 99 lat ☺. Nasi lokalni pracownicy dbają o komfort i bezpieczeństwo wolontariuszy, a specjaliści z dziedzin, których dotyczą wybrane projekty, sprawują kontrolę merytoryczną nad jego uczestnikami.

Poznaj nasze wolontariaty za granicą

Poznaj nasze wolontariaty za granicą

Oferujemy staże zawodowe w 30 rozwijających się krajach świata w takich dziecinach jak Medycyna, Prawo, Dziennikarstwo, Biznes oraz Weterynaria.

Poznaj nasze staże za granicą

Poznaj nasze staże za granicą

Wolontariaty grupowe

Wolontariaty dla młodzieży (16-19 lat) - to krótkoterminowe, zagraniczne wolontariaty grupowe zaprojektowane specjalnie z myślą o tej grupie wiekowej. Struktura Wolontariatów dla młodzieży jest inna niż Wolontariatów indywidualnych, bardziej dopasowana do potrzeb osób młodych pod względem bezpieczeństwa, mających mniej doświadczeń merytorycznych w danej dziedzinie.

Dowiedź się więcej

Dowiedź się więcej

Wolontariaty grupowe 19+ to rozwiązanie idealne dla każdego kto poszukuje odgórnie zorganizowanego wolontariatu trwającego 2 tygodnie. Są one realizowane w grupach uczestników w wieku 19-25 lat, posiadają w pełni zaplanowany scenariusz pobytu i plan zadań do wykonania. Możesz wyjechać do Afryki, Azji lub Ameryki Południowej

Dowiedź się więcej

Dowiedź się więcej

Wolontariat dla dorosłych 50 + dedykowany jest dla każdego kto chce doświadczyć życia w najbardziej odległych zakątkach świata. Organizowane są one w grupach uczestników w podobnym do siebie wieku, posiadają odgórnie zaplanowany scenariusz pobytu i umożliwiają zanurzenie się w kulturze odwiedzanego kraju.

Dowiedź się więcej

Dowiedź się więcej

Wolontariat dla grup firmowych i szkolnych

Kursy Językowe

Organizowane przez nas kursy językowe to oferta indywidualnych lub odbywających się w kilkuosobowych grupkach lekcji i codziennych ćwiczeń praktycznych z szeregu języków obcych – zarówno tych, którymi posługuje się duża, międzynarodowa społeczność (takich jak francuski, hiszpański czy chiński w narzeczu mandaryńskim), jak i języków lokalnych

Dowiedź się więcej

Dowiedź się więcej

Wolontariat dla rodzin

To Wolontariaty dostosowane do wymagań rodzin z dziećmi. Życie i wolontariat całą rodziną w kraju rozwijającym się to ciekawe wyzwanie oraz świetna okazja, aby zbliżyć do siebie jej członków i nauczyć ich nowych rzeczy.

Dowiedź się więcej

Dowiedź się więcej

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲
Feedback
You seem interested in our projects! Care to tell us more?
I'd be happy to! Not right now, thanks.