You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Projekty

Nasze projekty na całym świecie realizujemy na dwa sposoby: indywidualnie lub grupowo. W poniższej tabeli sprawdź czym charakteryzują się oba typy projektów i wybierz ten najwłaściwszy dla Ciebie.

Który projekt jest dla mnie?

 
Charakter Indywidualny Indywidualny Grupowy Grupowy Grupowy Grupowy Specjalny Indywidualny Specjalny Indywidualny
Wiek uczestników 16-99 lat 16-99 lat 15-18 lat 18-25 lat 50-99 lat 16-99 lat 4-25 lat 16-99 lat
Czas trwania dowolny dowolny 2-4 tygodnie 2 tygodnie 2 tygodnie dowolny dowolny dowolny
Data rozpoczęcia dowolna dowolna Turnusy realizowane są latem oraz zimą Turnusy realizowane są latem oraz zimą Turnusy realizowane są latem oraz zimą dowolna dowolna dowolna
Opieka lokalnego zespołu 2 razy w tygodniu 2 razy w tygodniu 24 godziny na dobę 24 godziny na dobę 24 godziny na dobę 24 godziny na dobę 4 razy w tygodniu 5 razy w tygodniu

Wolontariaty & Staże indywidualne

Oferujemy wolontariaty w 30 rozwijających się krajach świata, które dostępne są dla wszystkich w wieku 16 – 99 lat ☺. Nasi lokalni pracownicy dbają o komfort i bezpieczeństwo wolontariuszy, a specjaliści z dziedzin, których dotyczą wybrane projekty, sprawują kontrolę merytoryczną nad jego uczestnikami.

Poznaj nasze wolontariaty za granicą

Poznaj nasze wolontariaty za granicą

Oferujemy staże zawodowe w 30 rozwijających się krajach świata w takich dziecinach jak Medycyna, Prawo, Dziennikarstwo, Biznes oraz Weterynaria.

Poznaj nasze staże za granicą

Poznaj nasze staże za granicą

Wolontariaty grupowe

Grupowy wolontariat dla młodzieży - to krótkoterminowe, zagraniczne wolontariaty grupowe zaprojektowane specjalnie z myślą o młodzieży w wieku 15-18 lat. Struktura tych wolontariatów jest inna niż indywidualnych, bardziej dopasowana do potrzeb osób młodych pod względem bezpieczeństwa, mających mniej doświadczeń merytorycznych w danej dziedzinie.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Wolontariaty grupowe dla studentów to rozwiązanie idealne dla każdego kto poszukuje odgórnie zorganizowanego wolontariatu trwającego 2 tygodnie. Są one realizowane w grupach uczestników w wieku 18-25 lat, posiadają w pełni zaplanowany scenariusz pobytu i plan zadań do wykonania. Możesz wyjechać do Afryki, Azji lub Ameryki Południowej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Wolontariat dla dorosłych 50 + dedykowany jest dla każdego kto chce doświadczyć życia w najbardziej odległych zakątkach świata. Organizowane są one w grupach uczestników w podobnym do siebie wieku, posiadają odgórnie zaplanowany scenariusz pobytu i umożliwiają zanurzenie się w kulturze odwiedzanego kraju.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Wolontariat dla grup firmowych i szkolnych

Wolontariat dla rodzin

To Wolontariaty dostosowane do wymagań rodzin z dziećmi. Życie i wolontariat całą rodziną w kraju rozwijającym się to ciekawe wyzwanie oraz świetna okazja, aby zbliżyć do siebie jej członków i nauczyć ich nowych rzeczy.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Kursy Językowe

Organizowane przez nas kursy językowe to oferta indywidualnych lub odbywających się w kilkuosobowych grupkach lekcji i codziennych ćwiczeń praktycznych z szeregu języków obcych – zarówno tych, którymi posługuje się duża, międzynarodowa społeczność (takich jak francuski, hiszpański czy chiński w narzeczu mandaryńskim), jak i języków lokalnych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲