A Maasai herder cares for cattle at a village where volunteers participate in cultural immersion programmes in Tanzania.

Programy zanurzenia w kulturze

Zanurz się w najciekawszych kulturach świata 

Podróżuj do niezwykłych miejsc i doświadcz niezapomnianego. Mieszkaj i bądź częścią innej społeczności, całkowicie różnej od twojej własnej. 

Projekty zanurzenia w kulturze Projects Abroad pozwolą ci stać się częścią innej kultury. Niektóre z tych kultur zmagają się z zagrożeniami związanymi ze współczesnym światem. Pracując z  nami, możesz nauczyć się czegoś o nich i pomóc je chronić w kolejnych latach.

Stworzyliśmy szeroki wybór unikatowych doświadczeń podróżnych, w których możesz oderwać się od nowoczesnego życia. Będziesz pracował wraz z lokalnymi mieszkańcami, aby wejść w ich codzienne życie i wyzwania, z którymi się zmagają. ‘Możesz spędzić czas w centrum lokalnej społeczności lub w szkole, jechać na wycieczkę do historycznego miejsca, lub nawet pomagać farmerom z ich trzodą. To wszystko zależy od twojej osobowości i umiejętności, jakie posiadasz.

Nasi poprzedni wolontariusze w projektach wymiany kulturalnej mieli okazję spróbować szerokiego wyboru doświadczeń, zdobywając umiejętności społeczne i ćwicząc wytrwałość.

Wybierz wolontariat z zakresu Kultury i Społeczeństwa

1-2 z 2 Projektów

Culture and Community Volunteers live and work with Nomads in Mongolia whilst riding horses to herd cattle.
Mieszkaj i pracuj z nomadami w Mongolii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 8,345 zł
A Culture and Community volunteer walking yaks during a Khmer Project in Cambodia.
Projekt wymiany kulturowej w Kambodży
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,970 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czy program zanurzenia w kulturze jest dla mnie?

Nasze projekty zanurzenia w kulturze są dla ciebie, jeśli chcesz doświadczyć życia w innej kulturze. Będziesz w stanie dowiedzieć się więcej na temat innych sposobów życia i wyzwań, które istnieją w tych społecznościach. 

Odegrasz znaczącą rolę, pomagając chronić inną kulturę, jednocześnie zdobywając wartościowe umiejętności. Poprawisz swoje umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacji. Całkowicie zanurzysz się w nowym miejscu, doświadczając nowej społeczności, jedzenia, stylu życia i wyzwań.

W czasie spędzonym z nami, będziesz wspierany przez zespół i superwizorów Projects Abroad. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi projektami zanurzenia w kulturze, może spodobają ci się nasze projekty związanie z budownictwem lub pracą społeczną. Przeczytaj naszą pełną listę projektów wolontariatów za granicą.

A volunteer dressed in traditional Moroccan dress during one of Projects Abroad's cultural immersion programmes.

Co zyskam, biorąc udział w programie zanurzenia w kulturze?

Dołączenie do programu wymiany kulturalnej zapewni ci umiejętności, które przygotują cię na kolejny etap edukacji i kariery oraz poszerzy twoje doświadczenie życiowe. 

Oto kilka korzyści, o których mówią nasi byli uczestnicy:

 • Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, przywództwo, wytrwałość, organizacja, planowanie i zarządzanie czasem.
 • Praktyczne doświadczenie zawodowe w unikatowym otoczeniu.
 • Umiejętność pracy i wczucia się w życie ludzi z różnych kultur i środowisk, co pomaga rozwinąć globalną świadomość.
 • Pewność siebie wynikająca z wychodzenia ze swojej strefy komfortu.

Wszystkie te umiejętności wzbogacą twoje CV, pomogą ci przy aplikacji UCAS i wesprą twój rozwój osobisty.

Czym wyróżniają się projekty zanurzenia w kulturze Projects Abroad?

W Projects Abroad, naszym głównym celem jest przynoszenie korzyści społecznościom, na rzecz których pracujemy. Możesz być pewny że twój projekt jest etyczny i ma odpowiednie wsparcie. Oto kilka elementów, które odróżniają nasze projekty od innych programów wolontariatu:

Pełne wsparcie ze strony zespołu  

W tych projektach będziesz pracował wraz z ekspertami ds. kultury i zespołem Projects Abroad. Pomogą ci się zintegrować i uczyć się od twojej nowej społeczności. Dołączysz także do szerszego grona wolontariuszy i stażystów z całego świata. Mamy dedykowanych członków zespołu, których rolą jest wspieranie naszych uczestników w trakcie projektu.

Projekty, które mają znaczenie

Wszystkie nasze projekty są oparte na badaniach, skierowane do odpowiedniej grupy docelowej i oparte na zrównoważonym rozwoju. Mamy na celu przyczynienie się do dobra lokalnej społeczności w dłuższej perspektywie. Będziesz w stanie zobaczyć, w jaki sposób twoja praca wpływa na osoby i społeczności

A nomad host family with the Projects Abroad volunteer living with them on her cultural immersion programme abroad.

Szukasz czegoś innego?

Na tych stronach znajdziesz listę podobnych projektów:

Nasze akredytacje