Volunteers receive a language lesson as an add on to their project

Nauka języków za granicą

Podróżuj za granicę i naucz się języka, zanurzając się w nowej kulturze

Popraw swoje umiejętności językowe, mieszkając za granicą i eksplorując nowe miejsca. Kursy językowe Projects Abroad pozwalają ci nauczyć się wybranego języka od wysoko wykwalifikowanych rodzimych użytkowników. Wierzymy, że każdy może wyciągnąć więcej ze swojego doświadczenia, jeśli nabywa nowe kompetencje i umiejętność rozpoczynania konwersacji z ludźmi, którzy żyją i pracują w pobliżu. 

Nauka lokalnego języka, lub jednego z głównych języków świata pozwoli ci lepiej zrozumieć kultury i perspektywy w wybranych destynacjach. 

Podczas gdy uczysz się z nami języka za granicą, możesz wybrać pomiędzy lekcjami indywidualnymi a grupowymi, z różnymi godzinami lekcji podczas jednego, dwóch, trzech lub czterech tygodni kursu. Mogą być to twoje jedyne zajęcia, lub możesz połączyć je z innym naszym projektem. 

Zainwestuj w siebie, poprawiając swoje kompetencje komunikacyjne i doświadcz korzyści, które płyną z mówienia z innym języku.

Wybierz Kurs Językowy

1-3 z 3 Projektów

A volunteer painting tyres with children in Argentina on our project for high school students
Wolontariat dla młodzieży – opieka nad dziećmi w Argentynie
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 8,615 zł
A human trafficking awareness campaign during our Human Rights internship for high school students in Argentina
Wolontariat dla młodzieży – prawa człowieka w Argentynie
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 9,515 zł
A workshop on suturing during our Medicine internship for teenagers in Argentina.
Wolontariat dla młodzieży — medycyna w Argentynie
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 9,515 zł

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Z przyjemnością przygotujemy dla ciebie projekt uszyty na miarę. Większość z naszych pracowników była również wolontariuszami, tak więc mają wiedzę, by odpowiedzieć na twoje pytania, duże i małe.

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czy nauka języków za granicą jest dla mnie?

Nasze kursy językowe będą dla ciebie odpowiednie, jeśli chcesz inwestować w siebie, podróżując. Pomogą ci one zintegrować się z lokalną społecznością i dadzą umiejętności, które przydadzą się w życiu. 

Nie potrzebujesz żadnych wcześniejszych kwalifikacji językowych ani doświadczeń; wyłącznie chęci do nauki i próbowania nowych rzeczy. Grupowe kursy językowe to także dobry sposób na to, by spotkać inne osoby, które żyją twojej społeczności i poznają kraj, możesz więc nawiązać przyjaźnie i zbudować sieć wsparcia. 

Wszyscy nasi nauczyciele są świetnie wykwalifikowani, a materiały do nauki wliczone są w cenę kursu. 

Jeśli jesteś zainteresowany kursami językowymi, być może zainteresują cię także nasze projekty zanurzenia w kulturze, które także pomogą ci budować kompetencje komunikacyjne. Sprawdź naszą pełną listę wolontariatów za granicą.

A volunteer learning Arabic on one of our language courses abroad.

Co zyskam dzięki programowi zanurzenia w języku?

Nauka języka za granicą da ci umiejętności, które przygotują cię na kolejny etap edukacji i kariery, tak samo jak poszerzą twoje doświadczenie życiowe.

Oto niektóre z korzyści, które wymieniają nasi byli wolontariusze: 

 • Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, przywództwo, wytrwałość, organizacja, planowanie i zarządzanie czasem
 • Uzyskanie biegłości w wybranym języku
 • Umiejętność pracy z ludźmi z różnych kultur i środowisk, co pomaga rozwinąć globalną świadomość
 • Pewność siebie wynikająca z wychodzenia ze swojej strefy komfortu 

Wszystkie te umiejętności wzbogacą twoje CV, pomogą ci przy aplikacji UCAS i wesprą twój rozwój osobisty.

Czym wyróżniają się kursy językowe Projects Abroad?

W Projects Abroad, chcemy pomóc ci, żebyś mógł wykorzystać jak najlepiej swój czas za granicą. e want to help you get the most out of your time abroad.  Oto kilka elementów, które odróżniają nasze projekty od innych kursów językowych:

Pełne wsparcie ze strony zespołu 

W tych projektach, będziesz uczył się od wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są rodzimymi użytkownikami języka. Będziesz także wspierany przez zespół Projects Abroad podczas twojego kursu, a wszystkie logistyczne aspekty twojej wycieczki będą załatwione za ciebie, czyniąc podróż i życie za granicą bezstresowym.

Doświadczenie społeczne

Staniesz się częścią globalnej sieci wolontariuszy, stażystów, obsługi i uczniów, co da ci szansę spotkania ludzi z całego świata, którzy dzielą twoje zainteresowania i wartości. 

Elastyczna nauka

Możesz wybrać długość i rodzaj kursu językowego, dopasowane do swoich potrzeb. Jeśli już planujesz wolontariat lub staż za granicą, możesz dodać jeden z kursów językowych do planu projektu i zajmować się obiema rzeczami na raz.

Volunteers listen intently to their dedicated tutor to help them learn a language abroad.

Kursy językowe jako dodatek

Możesz brać udział w wielu spośród naszych kursów językowych w formie dodatku do wolontariatu lub stażu w innym projekcie. To świetny sposób, by nauczyć się języka, jednocześnie biorąc udział w wartościowym wolontariacie lub zdobywając doświadczenie zawodowe. Na przykład, jeśli pracujesz jako wolontariusz w kraju francuskojęzycznym, możesz skorzystać z kilku lekcji francuskiego w czasie wolnym. 

Nasze kursy językowe jako dodatek dostępne są w modułach 5-godzinnych, 14-godzinnych, 30-godzinnych i 60-godzinnych. Możesz dodać je do swojego planu projektu, składając aplikację. Alternatywnie, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i porad na temat tego, w jaki sposób dobrać najlepsze opcje twojej podróży.

Szukasz czegoś innego? 

Na tych stronach znajdziesz listę podobnych projektów:

Nasze akredytacje