Two students volunteering overseas during university prepare for reforestation work at one of our Conservation Projects.

Praktyki studenckie za granicą

Praktyki studenckie za granicą są szansą na zdobycie cennego doświadczenia, które pomoże Ci w rozwoju Twojej kariery zawodowej. Dzięki naszej współpracy z 300 firmami i organizacjami w ponad 25 krajów świata, masz do wyboru praktyki z następujących dziedzin: 

Wymagania & terminy

Sam wybierasz termin wyjazdu oraz jego długość (od tygodnia wzwyż). Nie oczekujemy od Ciebie wcześniejszego doświadczenia zawodowego, lecz musisz posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Zakres Twoich obowiązków będzie zależał od Opiekuna merytorycznego, czyli pracownika organizacji, pod którego okiem będziesz pracować. To on będzie mentorem Twojej praktyki. On będzie wyznaczał Ci zadania i projekty do realizacji. 

Two students doing an internship abroad during university do health checks at a community outreach in the Philippines.

6 argumentów dlaczego warto wyjechać na Praktykę studencką za granicą

 1. Zyskasz nowe doświadczenia zawodowe: Poznaj różne punkty widzenia, odkryj dla siebie nowe obszary rozwoju.
 2. Spotkasz stażystów i wolontariuszy z całego świata: Co roku wysyłamy w świat ponad 10 000 stażystów i wolontariuszy z 40 krajów świata. Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, nie tylko przyglądać się im, ale też żyć razem z nimi to wyjazd na wolontariat jest propozycją właśnie dla Ciebie.
 3. Poznasz kraje od strony niedostępnej zwykłym turystom: Zamieszkasz z innymi stażystami i wolontariuszami u lokalnych rodzin goszczących.  Stwarza to okazję poznania lokalnej kultury, panujących w niej zwyczajów, języka a przede wszystkim nowych ludzi, często wywodzących się spoza naszego kręgu kulturowego.
 4. Będziesz pod stałą opieką naszego lokalnego zespołu: Dzięki stałej opiece pracowników Projects Abroad nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo. Pozwoli Ci to skupić się na realizowanym stażu i dać z siebie wszystko.
 5. Będziesz żyć dłużej: Nie od dziś wiadomo, że kto podróżuje ten żyje dwa razy!
 6. Nie stracisz czasu na podróże bez celu: Podróż to okazją żeby coś przeżyć, a nie koniecznie ją przeleżeć. Jeżeli chcesz odkrywać, poznawać i dzielić się emocjami to nie ma no to lepszego pomysłu niż praktyka za granicą.

Jak wyjechać na praktyki studenckie za granicę w 6 krokach?

 1. KROK 1: Wybierz rodzaj praktyki, kraj, a także datę wyjazdu i długość pobytu.
 2. KROK 2: Następnie skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia możliwości wyjazdu. Możemy Cię prosić o przesłanie CV w języku angielskim, które przedstawimy w organizacji lub firmie z branży i kraju, które Cię zainteresowały.
 3. KROK 3: Jeżeli Twoje CV przypadnie im do gustu to w kolejnym kroku mogą poprosić Cię o rozmowę na Skype.\
 4. KROK 4: Jeżeli firmie odpowiada Twój profil, a Tobie profil firmy oraz jeżeli obu stronom odpowiadają terminy, to otrzymujesz od nas formalną akceptację Twojej kandydatury.
 5. KROK 5: W kolejnym kroku wypełniasz formularz aplikacyjny i wpłać zaliczkę.
 6. KROK 6: W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą nasz Doradca ds. wyjazdu, który pomoże Ci przygotować się do wyjazdu - zakupić lot, uzyskać wizę i dopełnić wszystkich niezbędnych formalnościach związanych z podróżą za granicę. Nasi pracownicy odbiorą Cię z lotniska, odwiozą do miejsca zakwaterowania, wprowadzą w obowiązki stażysty, będą służyć Ci radą i pomocą w każdej sprawie.  

 

Wybierz Staż za granicą projekt

Filtruj według:

1-3 z 21 Projektów

Howler monkey
Howler Monkey Rehabilitation in Argentina
Zobacz ten projekt
 • Cena: 8,910 zł za 2 tygodni
 • Dodatkowe tygodnie: 1,190 zł
 • Data rozpoczęcia: W każdej chwili
 • Minimalny czas trwania: 2 tygodni
 • Wiek: 16 lub więcej
An intern working with a patient on our medical internship for teenagers in Kenya
Medical Internships for Teenagers in Kenya
Zobacz ten projekt
 • Cena: 9,215 zł za 2 tygodni
 • Dodatkowe tygodnie: 1,640 zł
 • Data rozpoczęcia: W czasie wakacji szkolnych
 • Minimalny czas trwania: 2 tygodni
 • Wiek: 15-18
Medical interns listen to a doctor as he teaches them anatomy during their team trip in Nepal
Medyczny staż dla grup w Nepalu
Zobacz ten projekt
 • Cena: 7,990 zł za 2 tygodni
 • Dodatkowe tygodnie: 1,640 zł
 • Data rozpoczęcia: Przez rok
 • Minimalny czas trwania: 2 tygodni
 • Wiek: 18 lub więcej
Załaduj więcej

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Nasze akredytacje