You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Łączenie wielu projektów

Co zawierają opłaty

Opcja 1) Połączenie kilku projektów w ramach jednego kraju

Możesz połączyć dowolna liczbę projektów w ramach jednego kraju. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to minimalne długości trwania poszczególnych projektów, na które chcesz się wybrać. Minimalna długość trwania projektów to 2 lub 4 tygodnie. Dokładne informacje o minimalnej długości trwania poszczególnych projektów znajdziesz w tabeli opłat. Opłata za połączone projekty jest sumą opłaty za najdroższy z projektów i opłat z kolejne z projektów obliczanych jako wielokrotność ceny za dodatkowy 1 tydzień pobytu. Sposób kalkulacji najłatwiej będzie zrozumieć na przykładzie:

Przykład

Chcesz odbyć dwa projekty w Meksyku. Na początek chcesz wybrać się na 4 - tygodniowy projekt z dziedziny Medycyna i opieka zdrowotna, a następnie na 8 - tygodniowy projekt Edukacyjny w Guadalajarze. Droższy projekt spośród tych dwóch to projekt Medycyna i opieka zdrowotna. Opłata za 4 - tygodniowy projekt z tej dziedziny to 7 955 zł. Do tej kwoty należy doliczyć opłatę za projekt z dziedziny Edukacja, który obliczany jest jako wielokrotność opłaty za 1 dodatkowy tydzień pobytu na tym projekcie. W tym przypadku opłata za projekt Edukacyjny to 8 x 745 zł = 5960 zł (8 tygodni pobytu x opłata za 1 dodatkowy tydzień na projekcie Edukacja). Opłata za połączenie dwóch projektów wynosi zatem 13 915 zł. 

Co zawierają opłaty

Opcja 2) Połączenie kilku projektów w różnych krajach

Łączenie kilku rodzajów projektów w różnych krajach to popularna praktyka wśród naszych uczestników. W takim przypadku można skorzystać z biletów lotniczych typu RTW (round-the-world ticket), które pomagamy zakupić. Kalkulacja opłaty za tego rodzaju łączenie jest nieco prostsza – jest to suma opłat za każdy projekt z osobna  pomniejszona o 10%*. 

* Nie dotyczy kursów językowych. Nie łączy się z innymi zniżkami.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲