Nasze projekty są wspierane przez pasję i poświęcenie naszego zespołu. 

W naszym głównym biurze w Wielkiej Brytanii, oraz w naszych zespołach na całym świecie, zależy nam na wolontariacie. To dlatego, że tak wielu z nas było również wolontariuszami. Nasz CEO, Greg Thomson, jest jednym z nich. W roku 2016 przejął codzienne zarządzanie Projects Abroad od naszego założyciela, Petera Slowe’a.

Greg jest wspierany przez bardzo doświadczony bazowy zespół w Wielkiej Brytanii, oraz przez pełne pasji zespoły w Afryce, Azji, Ameryce Łacińskiej, Europie, Ameryce Północnej i na wyspach Pacyfiku. 

Jesteśmy międzynarodową organizacją, która działa ponad podziałami językowymi, kulturalnymi i geograficznymi. Kulturalna wymiana jest sercem tego, czym jesteśmy.

Oto jak możesz nas poznać

W naszym kontakcie z tobą, kilku członków naszego zespołu przeprowadzi cię przez twoją podróż. Wszyscy są ekspertami w swoich dziedzinach i uwielbiają dzielić się swoją wiedzą z tobą. 

Nasi eksperci ds. projektów będą z tobą w stałym kontakcie, od momentu gdy zaczniesz rozważać wyjazd za granicę, poprzez twoją aplikację oraz wylot. Dostarczą ci użytecznych informacji, rozwiążą problemu i będą służyć ci jako twój najważniejszy punkt kontaktowy. W zależności od twoich preferencji, kontakt ten może odbywać się przez e-mail, telefonicznie lub przez czat. 

Po aplikacji, nasz zespół do spraw lotów i wiz włącza się do akcji. Oferują oni spersonalizowane usługi, bazując na dekadach doświadczenia w organizowaniu podróży dla tysięcy wolontariuszy na całym świecie. Mają oni rozległą wiedzę na temat krajów, w których pracujemy i wiedzą, w jaki sposób najłatwiej się tam dostać, upewniając się, że będziesz  miał czas, by skupić się na przygotowaniach do podróży.

A mówiąc o przygotowaniach: twój doradca ds. wolontariatu będzie ci asystował od momentu, w którym się zapiszesz, aż do twojego pojawienia się w wybranej destynacji. Ponieważ zna on dobrze twoją destynację, możemy zapewnić cię, że odpowie na wszystkie pytania, które masz ty lub twoi rodzice. 

Jak już przybędziesz do swojej destynacji, zajmie się tobą nasz lokalny zespół. Poprowadzą cię przez program wprowadzenia, dzięki czemu szybko zapoznasz się ze swoim nowym domem. Wierzymy, że nasze lokalne zespoły nie mają sobie równych. Każde miejsce, w którym pracujemy, ma biuro Projects Abroad. Każdy kraj ma lokalnego dyrektora i licznych członków obsługi. Są tam, by pomóc ci, kiedykolwiek tego chcesz, i zorganizować szczegóły twojej pracy i zakwaterowania zgodnie z surowymi kryteriami i wysokimi standardami. 

Naszym wyróżnikiem jest zatrudnianie i szkolenie naszych własnych zespołów na całym świecie. Przeczytaj więcej o naszym podejściu do wsparcia ze strony obsługi i bezpieczeństwa.

Nasze akredytacje