Przez cały rok urządzamy wydarzenia informacyjne w miastach całej Polski. Te obejmują targi pracy i dni otwarte, podczas których możesz zadać naszemu zespołowi i byłym wolontariuszom pytania o wolontariat za granicą:

Spotkania informacyjne

Członek zespołu Projects Abroad przedstawi prezentację na temat różnych projektów i destynacji. Po prezentacji będzie czas, aby zadać pytania naszemu zespołowi i ambasadorom.  

Sesje przy kawie

To nieformalne spotkania, odbywające się w kawiarniach w centrach miast. Możesz do nas dołączyć w każdym momencie sesji, podczas której członek zespołu i ambasador będą na miejscu, by odpowiedzieć na twoje pytania i opowiedzieć o swoich własnych doświadczeniach. 

Spotkania dla byłych wolontariuszy

To nieformalne sesje, prowadzone przez ambasadorów. Podobnie jak w przypadku sesji przy kawie, możesz wpaść w każdym momencie i zadać jakiekolwiek pytania, które cię nurtują. To świetna okazja, aby dowiedzieć się czegoś na temat ich doświadczeń z Projects Abroad.

Lokalizacje, daty i godziny będą opublikowane na stronie z wyprzedzeniem, zwróć więc uwagę na wydarzenia, które odbywają się w twojej okolicy.

Jeśli nie ma żadnych wydarzeń, które byłyby dla ciebie interesujące, prosimy użyj formularza kontaktowego poniżej.

Nadchodzące wydarzenia

Gdzie Co Kiedy

Brak nadchodzących wydarzeń.

Brak zbliżających się wydarzeń? 

Z przyjemnością damy ci znać, kiedy pojawi się nowe wydarzenie dostępne w twojej okolicy. Proszę zostaw swoje dane kontaktowe i podaj swoją lokalizację (np. Warszawa) w formularzu z pytaniami. Damy ci znać, kiedy będziemy organizować wydarzenie w pobliżu twojego miejsca zamieszkania.

'

Pola oznaczone * są obowiązkowe!

Inne opcje dotyczące wydarzeń

Możesz także skontaktować się z nami w wiele różnych sposobów. 

Bierzemy udział w wielu targach kariery w szkołach i na uczelniach w całej Polsce w trakcie roku akademickiego. Możesz także umówić spotkanie i dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach dotyczących staży i wolontariatów osobiście od członka naszego zespołu. Nagrywamy także webinaria. Możesz je obejrzeć tutaj. 

 

Nasze akredytacje