Możliwości wolontariatu dla naszych byłych wolontariuszy – niech podróż trwa

Projects Abroad to nie tylko wycieczka – to całe życie międzynarodowych kontaktów, dzięki którym sprawiasz, że świat staje się lepszym miejscem. Dlaczego to wszystko miałoby się skończyć, kiedy wrócisz do domu? Istnieje wiele sposobów, za pomocą których możesz nam pomóc, jednocześnie pozostając w kontakcie z naszą globalną społecznością niemal 115,000 osób takich jak ty!

Zostań ambasadorem marki Projects Abroad = zyskaj punkty do CV

Rola ambasadora Projects Abroad to świetna okazja, aby zdobyć wartościowe doświadczenie oraz rozwinąć osobiste i zawodowe umiejętności. Projects Abroad zapewni możliwości szkolenia przez cały rok, aby wesprzeć rozwój osobisty i zwiększyć możliwości rozwoju kariery. 

Zbieraj pieniądze na naszą fundację

Organizacja charytatywna płaci za projekty w rozwijających się krajach, które mają związek z edukacją, zmniejszeniem biey, prawami człowieka i ochroną środowiska, organizowane przez Projects Abroad. Wszystkie pieniądze otrzymane przez fundację wędrują bezpośrednio do wybranych projektów bez kosztów administracyjnych. 

Pracuj dla nas

Zawsze szukamy osób które pracowały przy naszych projektach wraz z naszymi zespołami na całym świecie. Jedną z rzeczy, które wyróżniają Projects Abroad, jest fakt, że wielu spośród naszych pracowników ma bezpośrednie doświadczenie wolontariatu za sobą. Odwiedź naszą stronę z ofertami pracy, aby uzyskać więcej informacji.

Nagrody

Kiedy zakończysz z nami wolontariat lub staż, otrzymasz od nas dwa vouchery o wartości 100 funtów brytyjskich każdy, aby wziąć udział w kolejnym projekcie! Możesz zatrzymać oba vouchery dla siebie, oddać jeden przyjacielowi lub rozdać oba. Tak czy inaczej, chcemy cię znów spotkać!

Możesz zrealizować swój voucher pod następującymi warunkami:

  • Musisz zarezerwować swoją podróż do 36 miesięcy po tym, jak wrócisz do domu. W wyjątkowych sytuacjach możemy pozwolić na odstępstwo od tej reguły.
  • Jeśli oddajesz voucher przyjacielowi lub komuś z rodziny, muszą oni wpisać twoje nazwisko podczas procesu rezerwacji, by skorzystać z vouchera.
  • Kiedy rezerwujesz podróż, nie otrzymasz zniżki od depozytu, a od całej faktury. 
  • Voucher można wykorzystać wraz z innymi promocjami dostępnymi w czasie rezerwacji. 
  • Voucherów nie można wymienić na gotówkę.

Proszę zwróć uwagę, że powyższe warunki są dodatkiem do naszego standardowego regulaminu

Chcesz poznać najnowsze wieści?

Automatycznie otrzymasz nasz wysyłany co 2 miesiące newsletter dla byłych wolontariuszy, jak tylko zakończysz swój projekt. Znajdą się w nim informacje na temat naszych projektów i destynacji, a także naszych najnowszych kampanii, wpisów na blogach i zniżek dla wolontariuszy Możesz wypisać się w każdym momencie. 

Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć i głosem, który chcesz usłyszeć

Zdecydowanie chcemy, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o twoim wspaniałym doświadczeniu związanym z naszym projektem!

Dziel się tym doświadczeniem z przyjaciółmi, rodziną i ludźmi wokół ciebie. Często twój entuzjazm, rada i wsparcie będą decydującym czynnikiem, ze względu na który ktoś inny podejmie decyzję o wyjeździe. 

Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyś poświęcił chwilę na wystawienie nam recenzji na jednej z tych stron: Trustpilot, Facebook, Go Abroad i Go Overseas.

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na którykolwiek z tematów poruszonych powyżej, skontaktuj się z Calebem, naszym Community Managerem: communitymanager@projects-abroad.org.

Nasze akredytacje