Zawsze chcemy pomagać, abyś mógł wyciągnąć jak najwięcej ze swojej wyprawy. Wierzymy, że jeśli zaoszczędzimy ci stresu, będziesz mógł skoncentrować się na swoim projekcie i bardziej z niego skorzystać. 

Uważamy także, że nie powinieneś marnować czasu na kupowanie rzeczy, które powinny być standardem w każdym projekcie. 

Dlatego właśnie poświęcamy się, aby zapewnić bezstresowe doświadczenie wszystkim naszym wolontariuszom i stażystom, bez żadnych ukrytych opłat.

Pozwól nam zająć się wszystkim

Poświęcamy czas i ciężką pracę, planując i organizując twoją wyprawę, Możemy zrobić to już teraz, jeśli chcesz! Nasz zespół ekspertów jest zawsze pod ręką, aby zapewnić poradę, który projekt wybrać i pomóc ci aplikować. Możesz skontaktować się z nami w każdym czasie, aby rozpocząć przygotowania.

Jak już aplikowałeś, nasz zespół udzieli ci niezbędnego wsparcia przed wyjazdem, które obejmuje: 

  • doradztwo ws. wizy
  • organizację zakwaterowania
  • organizację twojej pracy
  • odbiór z lotniska
  • transport
  • ubezpieczenie zdrowotne i podróżne

Załatwiamy to wszystko dla ciebie w ramach standardowej opłaty, tak więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. 

Możemy nawet zaaranżować twój lot, jeśli sobie tego życzysz.

Gwarancja Projects Abroad

Ubezpieczenie turystyczne, które zapewniamy, oznacza, że możesz wystąpić o refundację, jeśli musisz zrezygnować ze swojej podróży z powodów zdrowotnych. Rozumiemy także, że twoje plany mogą się zmienić z innych powodów, i nie sądzimy, że powinieneś być karany za tą zmianę. Dlatego nie stracisz pieniędzy, jeśli odwołasz wyprawę, bo możesz ją przełożyć. 

Z naszą gwarancją Projects Abroad, możesz odwołać wyprawę z jakiegokolwiek powodu aż do dnia wyjazdu. Będziemy wtedy czekać na ciebie z projektem, aż dwa lata od czasu rezygnacji.

Elastyczne projekty

Możesz wybrać dokładną datę przylotu i wylotu, i dokładny czas, który chcesz spędzić na wyprawie. To oznacza, że możesz poświęcić projektowi tyle czasu, ile chcesz, o każdej porze roku, którą wybierzesz. 

To wszystko jest możliwe ponieważ nasi stali, pełnoetatowi pracownicy są zawsze na miejscu, aby odebrać cię z lotniska i przywieźć na nie w dniu powrotu.

Dodatkowe usługi

Ze względu na praktyczne podejście naszych pracowników, jeśli jest coś, czego koniecznie chciałbyś doświadczyć podczas swojej podróży, pomożemy ci to zorganizować. Czy chodzi o odwiedzenie konkretnego miejsca, czy też wykonanie konkretnego zadania podczas projektu, pomożemy ci to zrealizować. 

Projects Abroad zadbało o to, by dopasować projekt specjalnie pod naszą szkołę. To właśnie dlatego wybrałem Projects Abroad. Mamy zajęcia z bębnów afrykańskich w naszej szkole i Projects Abroad sprawiło, że uczniowie wzięli udział w lekcjach bębniarstwa podczas wyprawy. Organizacja zapewniła, że każdy uczestnik wrócił do domu z bębnem djembe. - Wesley Thomson, Greenbrier Academy Group Leader.

Nasi pracownicy znają swoje terytorium i lokalną społeczność, tak więc mogą zorganizować zajęcia szybko i łatwo, i robią to z wielką chęcią. 

Wkładanie ekstra wysiłku jest dla nas naturalne, i wierzymy, że to sprawia, iż Projects Abroad jest organizacją szczególną.

Nasze akredytacje