A local Projects Abroad staff member is taking care of the safety of the volunteers and kids in Fiji.

Nasze podejście do bezpieczeństwa i wsparcia

Providing the gold standard of staff support so you can travel with peace of mind

Wierzymy, że żadna inna firma nie oferuje swoim wolontariuszom bezpieczeństwa i pewności do tego stopnia, co my. Każdy z naszych projektów jest dokładnie oszacowany pod kątem ryzyka. Każdy członek załogi jest przeszkolony, aby sprostać naszym wysokim standardom. Bezpieczeństwo i wsparcie są w sercu wszystkiego, co robimy. 

  • Zatrudniamy wszystkich naszych pracowników bezpośrednio - nigdy w oparciu o inne firmy lub podwykonawców
  • Z uwagą wybieramy nasze rodziny goszczące, aby zapewnić bezpieczeństwo, wygodę i przyjazność
  • Mamy pełne zespoły pracowników w każdej destynacji, dlatego ilekroć pojawią się jakiekolwiek problemy, ktoś będzie na miejscu, byś mógł czuć się bezpiecznie
  • Przeprowadzamy dokładne oszacowanie ryzyka, aby upewnić się, że każda z naszych destynacji jest bezpieczna i politycznie stabilna 
  • Mamy wewnętrznego doradcę medycznego, który może udzielić konsultacji tobie i twojemu lekarzowi rodzinnemu, zanim wyjedziesz, więc możesz
  • przedyskutować z nim wszystkie sprawy dotyczące zdrowia, zyskując pewność siebie przed nadchodzącą podróżą.

Pokażemy ci, w jaki sposób wyróżnia się nasze podejście do bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasz zespół, żadnych pracowników z zewnętrznej firmy

Zatrudniamy wszystkich naszych pracowników bezpośrednio, niezależnie od tego, gdzie się znajdują lub jaka jest ich rola. To oznacza, że nigdy nie korzystamy z zewnętrznych firm, jak czynią to niektórzy przedstawiciele naszej konkurencji. 

Wierzymy, że jeśli odbywasz wolontariat lub staż z Projects Abroad, powinieneś mieć do czynienia z nami przez cały czas.

W istocie, wielu spośród naszych pracowników także było wolontariuszami, i mają osobiste powiązania z Projects Abroad. To oznacza, że rozumieją, co oznacza wzięcie udziału w takim doświadczeniu, i jak istotne jest, by mieć wsparcie ze strony zespołu. 

Członkowie naszego zespołu w destynacjach, gdzie odbywają się nasze projekty, odbiorą cię z lotniska, sprawdzą twoje zakwaterowanie przed twoim przyjazdem oraz udzielą ci obszernego wyjaśnienia na temat twojego projektu i zasad bezpieczeństwa. Od tej chwili będą dostępni wtedy, gdy będziesz ich potrzebować. Będą regularnie sprawdzać, co się z tobą dzieje, ale jeśli kiedykolwiek masz problem, pytanie, lub po prostu chcesz z kimś porozmawiać, możesz skontaktować się z nimi 24 godziny na dobę. 

Mamy także całodobową infolinię w nagłych przypadkach, tak więc członek twojej rodziny może skontaktować się z nami zawsze, kiedy tego potrzebujesz. 

Dowiedz się więcej o naszym zespole.

Group of volunteers after a beach cleanup

Sprawdzone zakwaterowanie

Większość naszych wolontariuszy i stażystów mieszka z lokalną rodziną goszczącą. Każda z naszych rodzin goszczących jest skrupulatnie wybrana pod kątem bezpieczeństwa, wygody i przyjazności. Rodzina, jej dom i okolica są w pełni sprawdzane przez naszych ekspertów przed i w trakcie twojej wizyty.

Wiele rodzin goszczących ma związek z naszymi programami - może to być na przykład nauczyciel lub dyrektorka jednej z naszych partnerskich szkół, lub doktor w placówce medycznej, z którą współpracujemy. Staramy się także zakwaterować cię razem z innym wolontariuszem lub stażystą, dzięki czemu możesz nawiązać kontakt i dzielić się swoim doświadczeniem z podobnie myślącą osobą.

Dowiedz się więcej o naszym zakwaterowaniu.

Spersonalizowane usługi

Dla nas nie jesteś tylko numerem. Nasz zespół z pasją upewni się, że najlepiej wykorzystasz swój czas podczas z Projects Abroad. Utrzymujemy z tobą kontakt zanim wyjedziesz, podczas trwania projektu i po tym, jak wrócisz do domu.
Mamy pełne zespoły w każdej destynacji, ale będziesz miał dedykowanego superwizora, przypisanego do ciebie. Zna on bardzo dobrze lokalne warunki i będzie pierwszą osobą, która dowie się o jakichkolwiek ryzykach związanych z bezpieczeństwem. Superwizor zna także twoją rodzinę goszczącą i lokalną społeczność. Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem lub zachorujesz, on zadba o twoje bezpieczeństwo. 

Od pierwszego dnia, nasze wsparcie dosłownie nie mogło być lepsze. Nasz główny kontakt ze strony Projects Abroad i dwaj inni członkowie obsługi zrobili dosłownie wszystko, co mogli, aby nasz pobyt był łatwy, zabawny, stymulujący i tak dalej! Są cudowni, nie moglibyśmy życzyć sobie więcej. Czy powtórzyłabym to doświadczenie? Nawet jutro, bez namyślania się! - Vicki James, Warwickshire Girl Guides Group Leader.

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze

Wiemy, że możesz osiągnąć wiele jedynie wtedy, gdy jesteś w bezpiecznym i stabilnym otoczeniu. To samo dotyczy naszego zespołu i partnerów projektu. To właśnie dlatego bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. 

Byliśmy pod wrażeniem organizacji projektów; poziom bezpieczeństwa zapewniany naszym dzieciom, oraz przyjazność zespołu nas ujęły. Macie szczęście mieć wspaniały zespół, który traktował nas jak rodzinę, nie możemy się ich nachwalić! Jesteśmy bardzo wdzięczni za całe wasze wsparcie przed i podczas naszej podróży. Nie możemy się doczekać kolejnego projektu. - Sophie Colbourne, City of London School for Girls Group Leader.

Wysyłamy naszych wolontariuszy i stażystów tylko do miejsc, które są bezpieczne i politycznie stabilne. Jeśli nie są, nie organizujemy tam projektów. Jesteśmy w stałym kontakcie z British Foreign & Commonwealth Office (tak samo jak z organizacjami w innych krajach), w zakresie bezpieczeństwa i stabilności. 

Przeprowadzamy dokładne oszacowania ryzyka w każdym z naszych projektów, i prowadzimy checklisty dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, regularnie realizowane przez nasz zespół. Szkolimy także naszych pracowników w zakresie zarządzania kryzysowego, więc wiedzą co robić, gdy pojawi się problem.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego zapewniamy ubezpieczenie medyczne i podróżne wszystkim naszym wolontariuszom i stażystom, zawarte w cenie projektu. 

Wszystko to robimy, aby zapewnić tobie i twoim bliskim spokój ducha, abyś mógł się skupić na cieszeniu się czasem spędzonym za granicą.

Diving volunteers are briefed by staff before a dive

Wewnętrzny doradca medyczny

Twoje fizyczne i psychiczne zdrowie jest dla nas priorytetem w czasie, który z nami spędzasz. Życie i praca w całkiem nowym środowisku może być wyzwaniem, dlatego zatrudniliśmy doświadczonego w zakresie wolontariatów lekarza, który jest dostępny, aby skonsultować się z tobą i z twoim lekarzem rodzinnym, zanim wyjedziesz. W ten sposób ty i twój lekarz możecie wspólnie przedyskutować wszelkie sprawy związane ze zdrowiem, a nasz lekarz udzieli ci porady, dzięki której będziesz mógł czuć się pewniej przed nadchodzącą podróżą.  

Ale nasze usługi medyczne na tym się nie kończą. Jeśli zdarzy się nagła sytuacja lub będziesz chciał zobaczyć się z doktorem podczas swojego pobytu za granicą, nasz lekarz doradzi naszemu zespołowi, co w danej sytuacji robić. Nasz lekarz będzie także działał jako kontakt z naszą firmą od ubezpieczeń medycznych, kiedy będzie to potrzebne. 

Jesteśmy po to, by zająć się wszystkim, abyś mógł czuć się najlepiej i osiągnąć jak najwięcej.

Nasze akredytacje