You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Newsletters archive

2018 |  2017

Wolontariat jako prezent świąteczny i ostatnia szansa na tanie loty

12/2017

Wsparcie i bezpieczeństwo wolontariuszy jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego wideo, które przedstawia w jaki sposób dbamy o Ciebie podczas wyjazdu. Zapoznaj się również z 8 filarami gwarantującymi bezpieczeństwo i dowiedz się dlaczego wakacje 2018 mogą być najlepszymi w Twoim życiu.

Wolontariat pomaga przy rekrutacji na studia za granicą? Przyjdź na spotkanie informacyjne

11/2017

Dla wielu osób, które decydowały się na studiowanie na zagranicznych uczelniach, wyjazd na wolontariat okazywał się jednym z kluczowych czynników, który decydował o przyjęciu na studia. W procesie rekrutacji o jej końcowym wyniku decydują pojedyncze punkty.

Kiedy najlepiej zacząć planować wakacyjny wolontariat?

10/2017

Jeżeli planujesz wyjazd na wolontariat w przyszłoroczne lato to podpowiadamy, że jesień jest najlepszym okresem na organizowanie wakacyjnego wyjazdu. Możesz zaoszczędzić na kosztach biletów lotniczych i dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Projects Abroad obchodzi swoje 25 lecie!

09/2017

25 sierpnia przypadały nasze 25 urodziny! To wyśmienita okazja do tego, by pokazać, że to przede wszystkim ludzie tworzą Projects Abroad!
Już od ćwierćwiecza łączymy wolontariuszy z całego świata, dziękujemy Wam, że jesteście z nami i liczymy na kolejne 25 lat tak wspaniałej współpracy!

Wolontariat jako najlepsze dni życia | Otworzyliśmy nowe projekty

08/2017

Wolontariat podczas, którego podejmujemy wyzwanie jakim jest praca z dziećmi niesie ze sobą niesamowite przeżycia. Nie tylko dla nas, ale również dla maluchów, którym dajemy radość. Któż z nas nie cieszył się, gdy zamiast naszego nauczyciela na lekcję przychodził ktoś w zastępstwie?...

2018 |  2017

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲