You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w Togo z Projects Abroad

Start

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

Map of Volunteer Placement in Lome, Togo
Volunteer Togo A volunteer reads to a little girl at a Care placement in Togo A medical intern measures a woman’s blood pressure in Togo A young Togolese child is fed by a Care volunteer during meal time at the placement A local farmer’s market in Togo
« »
  • Lokalizacja: Lomé
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Język lokalny: Język francuski, język ewe
Informacje o kraju

Projects Abroad volunteers participate in a traditional cooking lesson in Togo

Togo jest jednym z najbardziej malowniczych państw Afryki Zachodniej. Charakteryzuje się bardzo specyficznym kształtem swoich granic - średnia szerokość kraju to zaledwie 110 km. Ten wąski kawałek ziemi znajduje się między Ghaną, Benin i Burkiną Faso. Togo przyciąga atrakcyjnymi plażami, bogactwem krajobrazu naturalnego, ciepłem ludności i różnorodnością kulturową.

Biuro Projects Abroad mieści się w Lome - stolicy Togo znanym jako Perła Afryki Zachodniej, tylko trzy godziny drogi od naszego biura w Akrze w Ghanie. Wolontariusze mieszkają z lokalnymi rodzinami, znanymi ze swojej gościnności i życzliwości. Rodziny są starannie wybierane na podstawie kryteriów ustalonych przez Projects Abroad.

Co warto zwiedzić w Togo?

Togo jest usytuowane na pograniczu sześciu różnych stref klimatycznych. Jest tu wiele plaż i dżungli do zbadania. Na południu tropikalne jeziora i laguny są z pewnością warte odwiedzin. Na północy są wodospady i plantacje kawy w klimacie tropikalnym. Park Narodowy Foret las Fazao jest jednym z najpiękniejszych miejsc w kraju. Togo jest doskonałą bazą wypadową do podróży do innych sąsiednich krajów Afryki Zachodniej, w tym do Ghany i Beninu.

Nasze projekty w Togo

Grupowe wolontariaty dla młodzieży dostępne w Togo

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲