You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w Tanzanii z Projects Abroad

Start
Map of Projects Abroad Tanzania locations in Arusha and Dar es Salaam
Volunteer Tanzania Volunteers paint the wall of a community building in Tanzania Volunteers paint the wall of a school in Tanzania A Maasai woman feeds her baby girl in a local village in Tanzania Volunteer giving English lessons
« »
  • Lokalizacja: Arusha, Dar es Salaam
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Język lokalny: Język angielski, język swahili
Informacje o kraju

Tanzania jest znana z safari, parków narodowych i wulkanów, w tym słynnego Kilimandżaro, ale także wspaniałych krajobrazów i pięknych plaż z widokiem na Ocean Indyjski.

Po odzyskaniu niepodległości gospodarka Tanzanii miała swoje wzloty i upadki, lecz nadal boryka się z wieloma problemami ekonomicznymi i społecznymi. Długość życia ludności pozostaje na niskim poziomie, a procent ludzi zarażonych HIV stale wzrasta. Polityczna stabilność kraju stanowi solidną podstawę dla poprawy warunków społeczno-gospodarczych.

A group of volunteers help with painting at a Dirty Day in Tanzania.

W Tanzanii działamy w dwóch miastach - w Arusha u podnóża wulkanu Mount Meru, najwyższego po Kilimandżaro w Tanzanii oraz w Dar es Salaam - stolicy kraju.

Co warto zwiedzić będąc w Tanzanii?

W Tanzanii nie brakuje atrakcji. Można tu wędrować lub wspinać się po górach pochodzenia wulkanicznego, takich jak Kilimandżaro, odwiedzić kolorowe rynki Dar Es Salam, czy nurkować na Zanzibarze. Będziesz mieć również okazję do zwiedzenia pięknych parków przyrody, takich jak Narodowy Park: Arusha i Kilimanjaro. Środki transportu w kraju znacznie się poprawiły w ostatnich latach. Autobusy łączące główne miasta są tanie i wystarczająco skuteczne. Można także podróżować pociągiem odwiedzając miasta pomiędzy wybrzeżem i zachodnią częścią kraju.

Nasze projekty w Tanzanii

Grupowe wolontariaty dla młodzieży dostępne w Tanzanii

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲