You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat w Tajlandii z Projects Abroad

Start
Map of volunteer placement in Krabi, Thailand
Volunteer Thailand Care volunteer shows us his host accommodation in Thailand A Conservation volunteer weighs a turtle at his placement in Thailand Marine conservation volunteer about to take part on a dive in Thailand A conservation volunteers enjoys the view in Thailand
« »
  • Lokalizacja: Krabi, Ao Nang
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące, bungalowy (dotyczy Ochrony środowiska)
  • Język lokalny: Język tajlandzki
Informacje o kraju

Nasze lokalne biuro mieści się w Ao Nang nad wybrzeżem Andamańskim niedaleko Krabi, godzinę lotu na południe od Bangkoku. Tajlandia daje przedsmak Azji Południowo-Wschodniej. To przepiękny kraj oferujący wiele do obejrzenia: nieskazitelne plaże, egzotyczne jedzenie i złote świątynie. Wolontariusze w Tajlandii mają okazję wyjść poza ramy turystyki popularnej i na prawdę odkryć ten kraj, jego niezwykle przyjaznych mieszkańców i unikalną kulturę, która definiuje to niezwykłe miejsce.

Thai children at a Care project.

W odróżnieniu od wielu krajów Azji Tajlandia nigdy nie została skolonizowana przez kraje zachodu. Współczesna Tajlandia łączy wpływy zachodu ze starożytnymi wierzeniami stanowiąc fascynujące miejsce na wolontariat zagraniczny.

Co warto zwiedzić będąc w Tajlandii

Volunteers visit local fields while on projects in Thailand with Projects Abroad

W weekendy lub dni wolne wolontariusze mają czas na odwiedzanie atrakcji. Regularnie kursują łódki z Krabi na wyspę Ko Phi Phi – miejsca, gdzie kręcono film Plaża. Przed wolontariuszami wiele możliwości – wspinaczka po skałkach, przejażdżka na słoniach i wiele pięknych plaż na odpoczynek, imprezę czy sporty wodne. Po zakończeniu wolontariatu możesz zdecydować się na prostą i niedrogą podróż w głąb kraju. Popularne szlaki to piesze wyprawy w północne dżungle Chiang Mai lub relaks i nurkowanie na rajskich wyspach Koh Samui, Ko Pha Ngan czy Ko Tao. Za niewielkie pieniądze możesz też podróżować wzdłuż Azji Południowo-Wschodniej autobusem i pociągiem. Ostatnio uruchomiono przeloty tanich linii lotniczych, które kuszą podróżników chętnych do poznania kraju. Pamiętaj, nieważne ile Tajlandii i Azji Południowo-Wschodniej uda Ci się zobaczyć, zawsze będziesz czuł niedosyt!

Nasze projekty w Tajlandii

Grupowe wolontariaty dla młodzieży dostępne w Tajlandii

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲