You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Praktyki dla studentów Pielęgniarstwa w Peru

Start
  • Miasto: Cuzco
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka hiszpańskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Musisz być studentem Pielęgniarstwa. Jeżeli nie masz takiego statusu to możesz wziąć udział w Pielęgniarstwa w Peru
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Nursing intern with the staff at his Elective placement in a clinic in Peru

Cuzco - miasto otoczone ośnieżonymi szczytami, w którym tradycyjna kultura Inków współistnieje z hiszpańską. To właśnie tam możesz zrealizować wakacyjną praktykę z Pielęgniarstwa.

Wyjazd taki, prócz doświadczenia zawodowego i zaliczenia praktyki przyniesie Ci także niezapomniane przeżycia związane z życiem przez dłuższy czas w kraju o odmiennej kulturze! Możesz sam wybrać dogodny termin swojego wyjazdu i dostosować długość pobytu. Zakwaterujemy Cię w domu lokalnej rodziny goszczącej, starannie wyselekcjonowanej przez naszych pracowników. To doskonała okazja przyjrzeć się z bliska peruwiańskiej kulturze. Pobyt ten daje również wyjątkową możliwość zagłębienia wiedzy na temat Ameryki Południowej wszystkim pasjonatom tego kontynentu

Twoje zadania na miejscu

Praktykę zrealizujesz w jednym z dwóch największych szpitali w Cuzco lub w mniejszej placówce specjalizującej się w ginekologii i położnictwie. Wybór placówki należy do Ciebie. To miejsca bardzo oblegane przez pacjentów stąd możesz mieć pewność, że pacjentów Ci nie zabraknie.

Peru to wciąż kraj rozwijający się, stąd Twój pobyt tam będzie prawdziwą szkołą pielęgniarstwa. Nauczysz się pracować bez najnowszych zdobyczy techniki, w trudnych warunkach. Dodatkowo, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż spotkasz się z ciekawymi przypadkami klinicznymi, które w Polsce występują bardzo rzadko lub w ogóle.

Zapewniamy opiekę merytoryczną

Jeden z lokalnych specjalistów zostanie Twoim opiekunem merytorycznym. To on będzie wyznaczał Ci zadania oraz nadzorował Twoją praktykę. W największym stopniu liczy się Twoja wiedza i doświadczenie. Równie ważne jest także Twoje zaangażowanie oraz relacje, które nawiążesz z opiekunem.

Zaliczenie praktyk na uczelni

Jeżeli chcesz, aby Twoja uczelnia zaliczyła Ci pobyt w Peru jako Twoją wakacyjną praktykę, to prześlij nam plan swoich praktyk w języku polskim, a także informacje o formie, w jakiej lokalna placówka ma potwierdzić Twój udział władzom uczelni. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, a Ty zrealizujesz program praktyk z godnie z planem.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na wakacyjną praktykę z Pielęgniarstwa w Peru to w pierwszej kolejności zgłoś się do nas z informacjami o planie Twoich praktyk

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 22 292 22 07 lub info@projects-abroad.pl

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲