You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Dietetyki w Peru

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Cusco
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie dietetyki
  • Instytucje: Opieka objazdowa
  • Zakwaterowanie: Dom wolontariuszy w Huyro
  • Minimalna długość pobytu: 4 tygodnie

Volunteers visit a rural community in the mountains of Peru to educate about healthy eating and lifestyle

Cuzco – dawna stolica Inków położona na wysokości 3000 metrów nad poziomem morza, miasto otoczone ośnieżonymi szczytami, w którym tradycyjna kultura Inków współistnieje z hiszpańską. To właśnie tam możesz zrealizować Wolontariat z Dietetyki w Peru. Oprócz wrażeń czysto estetycznych związanych nie tylko z oszałamiającymi krajobrazami Andów, ale i lokalną, postkolonialną architekturą, czekają na Ciebie konkretne wyzwania zawodowe.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Volunteer educates about Nutrition in a Care Center in Peru

Jeśli zdecydujesz się zrobić Wolontariat z Dietetyki w Boliwii, pracować będziesz z lokalnym urzędem ds. pomocy społecznej. Twoim zadaniem będzie kompleksowa realizacji projektów mających na celu zwiększanie świadomości społecznej na temat wpływu odpowiedniego odżywiania na rozwój dzieci. Będziesz więc działać w terenie, mając stały kontakt z lokalną społecznością.

Chcąc wziąć udział w programie nie musisz legitymować się żadnymi doświadczeniami w dziedzinie dietetyki. Jako wolontariusz w Boliwii musisz mieć jednak co najmniej 18 lat, a także mówić w języku hiszpańskim przy najmniej na poziomie średniozaawansowanym.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych peruwiańskich rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Dietetyki do Peru, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Peru Medicine & Healthcare Management Plan

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲