You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi w Peru 
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019

High School Special volunteer plays ball with children in a care center in Peru

Chciałbyś wyjechać na egzotyczne wakacje? Kochasz dzieci i chciałbyś spędzić ten czas także z nimi? Nasz projekt w Peru z pewnością Cię zainteresuje! Możesz połączyć zwiedzanie ruin inkaskiego imperium i pożyteczną zabawę edukacyjną z lokalnymi dziećmi w jeden, niezapomniany wyjazd!

Prócz spędzania czasu z dziećmi i rozwijaniu ich wyobraźni poprzez zabawy aktywizujące, spędzisz też czas pozostawiając po sobie coś więcej w miejscu, w którym byłeś – pomożesz w odnawianiu i malowaniu sal przedszkolnych i aranżowaniu ogródka położonego przy placówce.

Twój wyjazd połączony będzie także z szybkim kursem języka hiszpańskiego – Peru jest krajem, w którym ten język jest językiem urzędowym, a dzieci często nie znają żadnego innego, będzie więc on konieczny do sprawnego porozumienia się.

Twój wyjazd nie będzie skupiał się wyłącznie na dzieciach – w Peru jest wiele grup społecznych, które wymagają pomocy. Będziesz mógł udzielić jej także osobom starszym, które nie mogą liczyć na najbliższych. Czy to dziecko, czy osoba starsza, uśmiech i wdzięczność za okazaną pomoc będą dla Ciebie najwspanialszym podziękowaniem za okazane im serce.

Zatrzymasz się w czasie pobytu w domu jednej z rodzin w Sacred Valley. W weekend wybierzesz się w podróż do Machu Picchu, by na własne oczy zobaczyć perłę wśród pozostałości po dawnym imperium pierwotnych mieszkańców tych ziem!

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲