You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Praktyki dla studentów Fizjoterapii w Nepalu

Start
  • Miasto: Kathmandu, Chitwan
  • Wymagania: Musisz być studentem Fizjoterapii. Jeżeli nie masz takiego statusu to możesz wziąć udział w Wolontariacie z Fizjoterapii w Nepalu
  • Instytucje: Szpitale, Centra rehabilitacji, ośrodki dla dzieci niepełnosprawnych
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Physical Therapy interns with disabled patients outside of a clinic in Nepal

Zastanawiasz się nad wyborem miejsca, w którym odbędziesz wakacyjną praktykę? Czy myślałeś o rozszerzeniu listy potencjalnych placówek o te zagraniczne? Jeśli martwiłeś się, że przez praktyki nie pojedziesz na wakacje, możesz teraz zrewidować swoje plany! Wybierz się do Nepalu. U podnóża Himalajów zalicz wakacyjną praktykę, poznaj wyjątkowy kraj i ludzi z całego świata.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twoją praktykę oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

W Nepalu masz do wyboru kilka rodzajów placówek. Możesz pracować w Centrum Rehabilitacji dzieci z wrodzonymi wadami ortopedycznymi lub w ośrodku, gdzie rehabilitowane są dzieci po wypadkach komunikacyjnych. Możesz także pracować w szpitalach na oddziałach neurologicznych, gdzie wspierać będziesz rehabilitację pacjentów po wylewach i wypadkach.

Zależnie od Twojego wyboru, możesz mieć możliwość wzięcia także udziału w objazdowej praktyce lekarskiej, która dociera do obszarów niejednokrotnie zaniedbanych medycznie. Możesz w nich napotkać naprawdę trudne przypadki!

Jeżeli masz preferencje co do obszaru swoich zainteresowań lub chciałbyś skupić się na wybranym obszarze pracy fizjoterapeuty, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać instytucje najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom

Zapewniamy bezpośredni dostęp do pacjenta oraz opiekę merytoryczną

W Nepalu brakuje Fizjoterapeutów, stąd możesz pewność, że przyjdzie Ci pracować bezpośrednio z pacjentami.

Jeden z lokalnych specjalistów zostanie Twoim opiekunem merytorycznym. To on będzie wyznaczał Ci zadania oraz nadzorował Twoją praktykę. W największym stopniu liczy się Twoja wiedza i doświadczenie. Równie ważne jest także Twoje zaangażowanie oraz relacje, które nawiążesz z opiekunem.

Zaliczenie praktyk na uczelni

Jeżeli chcesz, aby Twoja uczelnia zaliczyła Ci pobyt w Nepalu jako Twoją wakacyjną praktykę, to prześlij nam plan swoich praktyk w języku polskim, a także informacje o formie, w jakiej lokalna placówka ma potwierdzić Twój udział władzom uczelni. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, a Ty zrealizujesz program praktyk z godnie z planem.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na wakacyjną praktykę z Fizjoterapii w Nepalu to w pierwszej kolejności zgłoś się do nas z informacjami o planie Twoich praktyk

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 22 292 22 07 lub info@projects-abroad.pl

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲